پوستر فیلم همچنان که می مردم

فیلم‌ سینمایی

همچنان که می مردم (۱۳۹۷)

the Graveless

- /۱۰
امتیاز سلام سینما

از 0 رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

خانواده ای از هم گسیخته برای عمل به نصیحت پدرشان به جنوب سفر می کنند. این فیلم داستان پدر بیماری است که سال‌های آخر عمر را با یکی از پسرانش به سر برده است. با فوت او، پسر همراه دو برادر و خواهر ناتنی‌اش برای انجام وصیت پدر راهی جنوب کشور می‌شود.

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

عکس‌های فیلم همچنان که می مردم

الهام کردا در اکران فیلم «همچنان که می مردم» در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر
الهام کردا در فیلم «همچنان که می مردم»
نادر فلاح، مجید آقاکریمی و وحید راد در فیلم «همچنان که می مردم»
مجید آقاکریمی در فیلم «همچنان که می مردم»

نقدهای فیلم همچنان که می مردم


فیلم متفاوت مصطفی سیاری به نظر می رسد توفیق بسیار پایینی در جلب نظر مخاطب عام داشته باشد و مخاطبان جدی تر سینما نیز که خواستار فیلمهای متفاوت تری است، استقبال چندانی از حال و هوای فیلم طولانی و کشدار با تم مرگ و وحشت سیاری برقرار نکنند. «متفاوت نمایی» البته از ویژگی های بارز هنرمندان خلاق به حساب می آید که باعث ارتباط مخاطبان با آن می‌شود اما متفاوت نمایی نیز اصول و آدابی دارد و نشان دادن سر و صورت یک جنازه به تنهایی تفاوت و تازگی برای تماشاگر به حساب نمی آید.
فیلم متفاوت مصطفی سیاری به نظر می رسد توفیق بسیار پایینی در جلب نظر مخاطب عام داشته باشد و مخاطبان جدی تر سینما نیز که خواستار فیلمهای متفاوت تری است، استقبال چندانی از حال و هوای فیلم طولانی و کشدار با تم مرگ و وحشت سیاری برقرار نکنند. «متفاوت نمایی» البته از ویژگی های بارز هنرمندان خلاق به حساب می آید که باعث ارتباط مخاطبان با آن می‌شود اما متفاوت نمایی نیز اصول و آدابی دارد و نشان دادن سر و صورت ...

نظرهای منتشر شده فیلم همچنان که می مردم