پوستر سریال جیران

سریال خانگی |عاشقانه ، تاریخی

جیران (۱۴۰۰)

Jeyran

۷.۶ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۲۵۳ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که : ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد ...

کارگردان: حسن فتحی

نویسنده: حسن فتحی، احسان جوانمرد

معرفی فیلم جیران

حسن فتحی در آخرین عاشقانه خود این بار به سراغ داستانی تاریخی و واقعی رفته و روایتگر دلدادگی سلطان قاجار به سوگلی محبوبش است. قطعاً سریال «جیران» را باید یکی از مهم‌ترین سریال های سال ۱۴۰۰ دانست، حداقل تا به این جای کار و خبرهایی که از آن منتشر شده است گویای این مطلب است. 

برای دیدن سریال جیران همین‌قدر کافی است که بدانید کارگردان و نویسنده آن حسن فتحی می‌باشد. این موضوع می‌تواند یک برگ برنده برای این سریال باشد چرا که او کارنامة بسیار درخشانی در زمینه ساخت سریال‌های عاشقانه و تاریخی دارد. حسن فتحی بعد از تجربه موفقیت‌آمیز سریال «شهرزاد» و بعد از تمام شدن فیلم سینمای «مست عشق» (این فیلم درباره مولانا و شمس می‌باشد) که از بازیگران ایرانی و ترکیه‌ای در آن استفاده کرده بود در جدیدترین اثر خود که برای شبکه نمایش خانگی آماده می‌شود که به زندگی ناصرالدین‌شاه و اتفاقات بعد از مرگ امیرکبیر می‌پردازد.

فتحی پیش‌تر سریال موفق «شهرزاد» را برای شبکه نمایش خانگی تولید کرده بود. ماجرای این سریال در سال ۱۳۳۲ جریان دارد و یک درام تاریخی و عاشقانه است که بازیگران توانمندی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال «شهرزاد» هم‌زمان در آلمان و آمریکا نیز پخش شد و یکی از پرهزینه‌ترین سریال‌های نمایش خانگی بود. همچنین موسیقی شنیدنی این سریال توسط محسن چاووشی خوانده شده که بسیار موردعلاقه و توجه مخاطب قرار گرفت.

آنچه تا به امروز در سریال‌های حسن فتحی تماشا کرده‌ایم آثاری برجسته با خط داستانی جذاب، بازی خوب و باورپذیر بازیگران و موسیقی منحصربه‌فرد بوده که بارها مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.

علاوه بر «شهرزاد» سریال‌های موفق و خاطره‌انگیزی همچون «پهلوانان نمی‌میرند»، «شب دهم»، «روشن‌تر از خاموشی»، «میوه ممنوعه»، «مدار صفر درجه» و «زمانه» را برای سیمای ملی تولید کرده بود که هرکدام در زمان خود از پرمخاطب‌ترین آثار تلویزیون محسوب می‌شدند.

این موضوع باعث شده تا او شناخت بسیار مناسبی از انتظارات مخاطبان ایرانی به دست آورده و استاد پیداکردن رگ خواب آنان و ساخت آثار ملودرام و عاشقانه جذاب لقب بگیرد.

وجود اسماعیل عفیفه در مقام تهیه‌کننده، مزیت دیگری بوده که این سریال را در کانون توجه قرار داده، چرا که ترکیب او با حسن فتحی در آثاری همچون «همسایه‌ها»، «فردا دیر است»، «اشک‌ها و لبخند‌ها»، «در مسیر زاینده‌رود»، «میوه ممنوعه» و «زمانه» همواره نتایج مناسبی را به دنبال داشته است.

این سریال در آبان سال ۱۳۹۸ توانست موفق به اخذ پروانه ساخت از شورای پروانه آثار غیرسینمایی شود.

 

داستان سریال جیران براساس واقعیت است؟

فتحی برای اثر جدیدش برهه تاریخی جذابی از تاریخ معاصر ایران را انتخاب کرده که جذابیت بیشتری به این سریال داده است. داستان سریال درباره عشق ناصرالدین‌شاه به یکی از زنان حرم‌سرایش به نام جیران است. جیران یکی از همسران محبوب و اولین سوگلی ناصرالدین‌شاه بوده. جیران، با سایر زنان دربار ناصرالدین‌شاه فرق داشته. شیفته شکار و اسب‌سواری بوده و هنگام سواری، چکمه و لباس مردانه می‌پوشیده. اولین‌بار برای فراگرفتن رقص به دربار قاجار راه پیدا می‌کند ناصرالدین‌شاه در اولین نگاه به او دل می‌بندد.

باید خاطرنشان کرد که این سریال دارای منبع تاریخی است و وقایع موجود در آن همگی بر اساس واقعیات نگاشته شده. جیران در واقع نام خدیجه خانم تجریشی یا همان فروغ‌السلطنه است. او نخستین سوگلی ناصرالدین‌شاه بود و ابتدا برای یادگیری رقص به دربار ناصرالدین‌شاه راه پیدا کرده بود. اما پادشاه در همان نگاه اول عاشق وی شده و به سبب چشم‌های درشتی که داشته، نام جیران را بر روی او گذشته است.

این موضوع سبب شده تا این سریال تا حدی به سریال «حریم سلطان» محصول کشور ترکیه شبیه باشد.


معرفی بازیگران سریال جیران و نقش‌هایشان

وجود بازیگران توانا فاکتور دیگری است که سبب شده تا این سریال جذابیت بیشتری به خود بگیرد. این اثر دارای ترکیب بازیگران مطرح فراوانی است که باعث شده تا به‌عنوان یکی از پربازیگرترین آثار شبکه نمایش خانگی تلقی شده و آن را از دیگر آثار متمایز نماید.

 

- بهرام رادان در نقش ناصرالدین‌شاه قاجار

بهرام رادان در این فیلم در نقش ناصرالدین‌شاه قاجار به ایفای نقش می‌پردازد. رادان که پس از درخشش در دهه هشتاد، مدتی از بازیگری دور بود، بعد از بازگشت به سینما با فیلم‌های موفقی همچون «عصر یخ‌بندان»، «بارکد»، «چهارراه استانبول»، «سونامی» و «ایده اصلی» توانست دوباره به محبوبیت زیادی برسد. بهرام رادان در یک سال گذشته به‌غیراز حضوری کوتاه در فیلم «گربه سیاه» به تهیه‌کنندگی خودش، تمام‌وقت و انرژی خود را صرف بازی در سریال «جیران» حسن فتحی کرده است.

 

- پریناز ایزدیار در نقش جیران سوگلی ناصرالدین‌شاه

پریناز ایزدیار در این مجموعه نقش جیران سوگلی ناصرالدین‌شاه را بازی می‌کند. دو نقش درخشان کارنامه پریناز ایزدیار به همکاری‌هایش با حسن فتحی در سریال‌های «شهرزاد» و «زمانه» برمی‌گردد و حالا در سومین همکاری، ایزدیار نقش اصلی سریال «جیران» را برعهده گرفته است.

 

- مریلا زارعی در نقش مادر ناصرالدین‌شاه (مهدعلیا)

مریلا زارعی در دومین حضور خویش در شبکه نمایش خانگی در نقش مادر ناصرالدین‌شاه (مهدعلیا) جلوی دوربین حسن فتحی قرار می‌گیرد. زارعی پیش‌ازاین تجربه بازی در سریال مانکن را در شبکه نمایش خانگی داشته است. وی همچنین در فیلم سینمایی «کیفر» با حسن فتحی همکاری داشته است.
ملک جهان خانم ملقب به مهدعلیا همسر محمدشاه و مادر ناصرالدین شاه قاجار بود، او از مهمترین چهره‌های درباری آن دوره محسوب می شود که به تحریک او میرزا تقی‌خان امیرکبیر از مقام صدارت اعظم برکنار و کشته شد.

 

- امیر جعفری در نقش میرزا آقاخان نوری، صدراعظم ناصرالدین‌شاه قاجار

امیر جعفری در دومین حضور خویش در شبکه نمایش خانگی بعد از سریال «ممنوعه» این بار در نقش میرزا آقاخان نوری، صدراعظم ناصرالدین‌شاه قاجار در این سریال به ایفای نقش می‌پردازد. 
وی قبل از این سریال در سه اثر دیگر حسن فتحی، یعنی «میوه ممنوعه»، «پستچی سه بار در نمی‌زند» و «کیفر» با وی همکاری داشته است.
میرزا آقاخان نوری دومین صدراعظم ناصرالدین‌شاه قاجار بود. وی به همراه مهدعلیا در عزل امیرکبیر نقش داشت و به‌واسطه چنین خدمتی بعد از عزل و وفات امیر صدراعظم ناصرالدین‌شاه شد، وی در اداره امور مملکت بسیار بی‌کفایت بود.

 

- مهدی پاکدل در نقش سلمان

مهدی پاکدل بعد از تجربه‌ای موفق با سریال «هم‌گناه» در شبکه نمایش خانگی و مجموعه‌های موفقی همچون «کیمیا» و «ستایش» در سیمای ملی این بار ایفاگر نقشی متفاوت در سریال «جیران» شده است. وی نقش سلمان را در این سریال بر عهده دارد.

 

- سمیرا حسن پور در نقش گلین خاتون

گلین خاتون، اولین همسر رسمی و عقدی ناصرالدین شاه بود که در تبریز ازدواج کردند. گلین یک واژه ترکی‌ به معنای عروس است. گلین خاتون دختر نوزدهمین پسر فتحعلیشاه بود و اصل و نسب قاجاری داشت. گلین خاتون مادر اولین ولیعهد رسمی شاه یعنی سلطان محمود میرزا بود، بچه‌ای که فقط ۱۱ماه عمر کرد.

 

- رعنا آزادی ور در نقش تاج الدوله

خجسته خانم جهانبانی(تاج الدوله) جدش به قاجاری‌ها می‌رسید و یکی از همسران رسمی شاه بود. هفت ماه بعد از قتل امیرکبیر به جان ناصرالدین شاه سوقصد شد و او هم، معین‌الدین میرزا(فرزند تاج‌الدوله) را ولیعهد رسمی خودش کرد.

 

دیگر بازیگران این اثر:

- مهدی کوشکی در نقش ملیجک

- ستاره پسیانی در نقش نقره

- امیرحسین فتحی در نقش سیاوش

- مرتضی اسماعیل کاشی در نقش خواجه روشن

- الهام نامی در نقش شکوه‌السلطنه

- فاطمه مسعودی فر در نقش سارای گرجی

- غلامرضا نیکخواه در نقش عزیز آقا

- سیاوش چراغی‌ پور در نقش کوچول خان

- محمد شیری در نقش خواجه باشی

- پاشا جمالی در نقش شمشاد خان

- حسن موذنی در نقش گلشن

در این میان امیر جعفری، امیرحسین فتحی، پریناز ایزدیار، گلاره عباسی، الهام نامی، پاشا جمالی، غزل شاکری، نهال دشتی و هومن برق‌نورد در سریال «شهرزاد» نیز حضور داشتند.

 

زمان و تاریخ پخش سریال جیران

قرار است این سریال به زودی پخش شود و شما می‌توانید هر جمعه، سریال «جیران» را از سایت سلام سینما دنبال کنید و قسمت مورد نظرتان را دانلود و خرید کنید.

 

دانلود قسمت اول سریال جیران

قسمت ۱ سریال «جیران» قرار بود که جمعه، ۲۴ دی ماه منتشر شود اما به دلیل سانسور و ممیزی، انتشار این سریال به تاخیر افتاد.

پس از پخش قسمت اول سریال «جیران»، شما می‌توانید در سایت سلام سینما به‌راحتی این سریال را به‌صورت قانونی و باکیفیت‌های متفاوت خرید و دانلود کنید. اگر بخواهید بیش از یکبار این سریال را ببینید، بهتر است آن را به‌صورت قانونی از سلام سینما دانلود کنید و هرچند بار که می‌خواهید به تماشایش بنشینید.

دانلود قسمت اول سریال جیران - سلام سینما - پریناز ایزدیار - امیرحسین فتحی - بهرام رادان

پوستر قسمت اول این سریال با تصویری از بهرام رادان(ناصرالدین شاه) و امیرحسین فتحی(سیاوش) که درمیان آن دو پریناز ایزدیار(جیران) حضور دارد، نشان می‌دهد که قصه‌ی این سریال، قصه‌‌ی عشق آتشین ناصرالدین شاه و سیاوش به جیران است.

 
اختلاف بر سر ماهیت اثر با سریال «آهوی من مارال»

سریال جیران یکی از جنجالی‌ترین سریال‌هایی بوده که در شبکه نمایش خانگی عرضه شده است. این اثر از همان ابتدا با حواشی زیادی مواجه شد.

دست‌اندرکاران این اثر با سریال «آهوی من مارال» به کارگردانی مهرداد غفارزاده دچار اختلافات حقوقی بر سر ماهیت آثارشان و خط قصه‌گویی در مسیری مشابه و یکسان شدند که کارشان به دعواهای حقوقی و پادرمیانی خانه سینما نیز کشیده شد.

داستان سریال «آهوی من مارال» دررابطه‌با سال‌های پایانی عمر ناصرالدین‌شاه قاجار می‌باشد اما سریال «جیران» دررابطه‌با سال‌های جوانی ناصرالدین‌شاه است.

 

طراح صحنه و لباس سریال جیران

از مهم‌ترین نکات این سریال طراحی صحنه باشکوه و لباس‌های شکیل بازیگران است. در این طراحی‌ها به جزئیات توجه بسیاری شده و مخاطب در همان نگاه اول متوجه طراحی حرفه‌ای و دقیق صحنه و لباس در این سریال، می‌شود.
طراحی صحنه و لباس این مجموعه بر عهده ملک‌جهان خزاعی، یکی از بهترین‌های طراحی صحنه و لباس است. کارنامه هنری خزاعی نشان از تبحر او دارد، وی پس از اتمام تحصیلات در آمریکا در سال ۱۹۷۲ با دعوت وزارت فرهنگ و هنر به ایران بازگشت و با سمت طراح اداره تئاتر به حرفه خویش ادامه داد.

او طراح لباس و صحنه آثار مطرحی همچون: سریال تلویزیونی «سمک عیار» و «افسانه‌های کهن فارسی» و فیلم‌های سینمایی «شازده احتجاب»، «نسل سوخته» و «اشک سرما» بوده است. وی برنده سیمرغ بلورین برای بهترین طراحی صحنه فیلم‌های «تولد یک پروانه» و «بلندی‌های صفر» شده است.

بستن

ویدیوهای سریال جیران

لوگوی سریال «جیران»
پریناز ایزدیار به «جیران» ...

خرید و دانلود قانونی سریال جیران


فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

عکس‌های سریال جیران


بهرام رادان و پریناز ایزدیار بازیگران سریال «جیران»
مریلا زارعی بازیگر نقش مهدعلیا در سریال «جیران»
امیرحسین فتحی بازیگر نقش سیاوش در سریال «جیران»
امیر جعفری بازیگر نقش میرزاآقاخان نوری در سریال «جیران»
مهدی پاکدل بازیگر نقش سلمان در سریال «جیران»
رعنا آزادی ور بازیگر نقش تاج الدوله در سریال «جیران»
غزل شاکری بازیگر نقش ملک زاده خواهر ناصرالدین شاه در سریال «جیران»
سمیرا حسن‌پور بازریگر نقش گلین خاتون زن ناصرالدین شاه در سریال «جیران»

نقدهای سریال جیران

فیلیمو تلاش های مثبتی کرده تا اثرش نمره های خوبی در ...


   سریال جیران را ببینید. فیلیمو تلاش های مثبتی کرده تا اثرش نمره های خوبی در استاندارد خود کسب کند. فیلمی که سخن از زبان ما می گوید! ✍️ لقمان مداین LoghmanMadayen * سریال به خوبی سلطنت قاجار را به تصویر کشیده، هیچ چیز در جای خودش نیست و این همه ماجراست، هنرمندی که به تخت پادشاهی نشسته، مادری که قاتل شده، نجاری که به نظامی‌گری تن داده، شاهزاده ای که چوب اصل و نسب اش را خورده، خواهری که رد خون امیرش را بر دست برادرش یافته و همسری که نوزادش در تلاطم های ولیعهدی قربانی شده، پادشاه از احوال مردم آگاه نیست، مردم به حال خودشان رها شدند و دلال ها و سرمایه دارها خون آنها را در شیشه می کنند، درون حاکمیت همه غرق در خوشی اند، سفره ای پهن شده و همگان متنعم، از سرباز تا سردارهای خاقان بزرگ خریداری شدند، هر کدام به یک قیمت، ارتش ناصری با تمام هیبت اش توان مقابله با اخلال گران بازار را ندارد و کشور با رانت و باج گردانی اداره می شود، تجارت زنان بازار پرسودی است، قلم نویسنده در خدمت دستگاه و هنر هنرمند مفت ارزان، سیستمی که مدیرانش را یا در حاشیه قرار داده یا بر سرِ دار، و کشور از رنج بی مدیریتی ها در بحران است. خاک را به تشری هبه می کنند و به شوق اجنبی سر تعظیم فرود می آورند. * فیلیمو در بدو شروع این سریال با قامت یک کمپانی کاربلد فیلمسازی به میدان آمده است. توانسته این اثر را در کشور امریکا ثبت کند تا جلوی انتشار غیر قانونی آن را بگیرد و این اتفاق مبارکی است که کم کم رعایت قانون کپی‌رایت را در کشور ما جا بیندازد، هرچند نمی دانم که فیلیمو برای انتشار فیلم های خارجی در رسانه خود توانسته از مالکان آن آثار کسب اجازه کند یانه. در ابتدای هر قسمت به یک هنرمند برجسته و پیشکسوت که دیگر میان ...
   سریال جیران را ببینید. فیلیمو تلاش های مثبتی کرده تا اثرش نمره های خوبی در استاندارد خود کسب کند. فیلمی که سخن از زبان ما می گوید! ✍️ لقمان مداین LoghmanMadayen * سریال به خوبی سلطنت قاجار را به تصویر کشیده، هیچ چیز در جای خودش نیست و این همه ماجراست، هنرمندی که به تخت پادشاهی نشسته، مادری که قاتل شده، نجاری که به نظامی‌گری تن داده، شاهزاده ای که چوب اصل و نسب اش را خورده، خواهری که ...

خبرهای مرتبط با سریال جیران

نظرهای منتشر شده سریال جیران

۷ ماه پیش

November 3, 2023

سلام من برای بار دوم خدمتتون میگم دیشب ساعت ۱ بامداد قسمت ۴ جیران رو با پرداخت ۱۰۹۰۰ تومن خریداری کردم ولی بعد ار کسر پول از طریق درگاه مرحله تکمیل فرایند خرید با ارور جواب میداد و نتونستم دانلود کنم و پول هن به حسابم بر نگشت خواهشا رسیدگی کنید
0
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

March 2, 2023

سلام من برای دانلودقسمت ۴۸ پول واریز کردم واز حسابم ۱۳تومن کم کرد ولی امکان دانلود نیست در کل حرکت خوبی نیست ‌اعتماد ازبین می‌رود
۲
۱
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

January 22, 2023

چرا لینک رو ارسال نمیکنید؟؟؟
۵
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

January 20, 2023

danger iconخطر لو رفتن داستان
ب ولله همین الان دوبار واریز کردم و لینک قسمت ۴۳ برام نیومد چرااااا؟؟؟ توروخدا بفرستین پول دادیم من خودم پول همینم برام سخته ک الکی بپره
۳
۱
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

January 20, 2023

ب ولله همین الان دوبار واریز کردم و لینک قسمت ۴۳ برام نیومد چرااااا؟؟؟ توروخدا بفرستین پول دادیم من خودم پول همینم برام سخته ک الکی بپره
۲
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

January 16, 2023

من قسمت ۴۲ جیران رو حدود ۱۱ هزارتومان خریدم ولی لینک نیومد برام...چرا؟؟؟
۲
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

January 16, 2023

من قسمت ۴۱ سریال به قیمت ۱۱ هزارو خورده ایی خریدم.و از حسابم کسر شد .اما فایلی دریافت نکردم
۲
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

January 13, 2023

مالیات بر ارزش افزوده گرفتن رو سریال یعنی چی؟ مخاطبم دولته.یه طوری رفتار کنید‌ مردم به سمت دانلود نرن.
۴
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

January 11, 2023

سلام من قسمت ۳۰ رو خرید کردم لینک نیومد لطفا بفرستید از سایت همتا و روزانه هم قسمت‌های ۲۶ و۲۷ رو از هر کدوم خرید کردم از حساب کسر شد و لینک نیومد
۲
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

January 8, 2023

danger iconخطر لو رفتن داستان
چه
0
۲
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

December 28, 2022

من لینک دو قسمت و خریدم و نیومد خیلی کارتون زشته
۳
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

December 26, 2022

سلام قسمت ۱۸ رو خریدم چرا لینک دانلود نیمده؟!!!
۳
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

January 1, 2023

چرالینک دانلود قسمت 40رو نمیفرستید
۳
0
گزارش تخلف

یک سال پیش

December 16, 2022

سلام کلاهبرداری تا کجا ۲۱۸۰۰تومان دادم لینک اومده ولی بالا نمیاد خوردن داره این نون واقعا به کجا رسیدم
۳
0
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

December 2, 2022

حرمتون باشه من واریز کردم لینک نیومد
۳
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

November 20, 2022

این چه روش دزدیه برا چی لینک نمیاد پرداخت انجام شده ولی لینک نیومده
۳
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

November 11, 2022

کوفتتون بشه به عنوان قسمت ۳۳قسمت ۳رو بمن فروختید بیشعورا تقصیر منه ک پول مبدم همون از ماهواره ببینم بهتره
۳
۱
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

November 11, 2022

چرا لینک نمیفرستید وقت پول میگیرید شماها هم که دزد شدید ☹️
۱
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

November 11, 2022

چرا لینک نمیفرستید وقت پول میگیرید شماها هم که دزد شدید ☹️
۲
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

October 28, 2022

سلام چرا لینک خرید رو ارسال نمیکنید این روش جدید دزدیه تقریبا نیم ساعت پیش قسمت ۳۱ جیران رو دانلود کردم ولی هیچ خبری از لینک خرید نیست
۴
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

October 15, 2022

سلام من قسمت 29 رو دیروزخریداری کردم ولی هنوز لینگ ارسال نشد
۳
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

September 26, 2022

سلام من الان خریدم ولی هنوز لینک روی گوشیم نیومده چرا؟؟
۴
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

September 17, 2022

من اصلا تلویزیون نگاه نمیکنم ... این سریال ولی منو علاقمند کرد.. اصلا کاری با صحت تاریخیش ندارم ولی انصافا اکثر هنرپیشه هاش خوب بازی میکنند و بسیار خوش ساخته ..در تمام قسمتهاش یک سکانس هیجان انگیز هست که منو تشویق میکنه ادامه سریال رو ببینم ...تا قسمت بیست و چهار ازش لذت بردم و از تون تشکر میکنم .
۲
۱
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

July 8, 2022

سلام من قسمت 22 جیران رو از سایت شما خریدم ولی هیچ لینک ای بع ایمیل ام نیومده و رسید پرداخت رو براتون ایمیل کردم . شماره واتس آپ تون ، اصلا وانس آپ نداره و پشتیبانی ای سایت هم وجود نداره باید چه کار کنم
۳
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

April 4, 2022

باسلام. واقعا این سریال بده.من واقعا از آقای فتحی انتظار نداشتم که همچین سریالی رو بسازن.داستان سریال بسیار ضعیفه و بازیگران خیلی خوبی نداره.کلمات اصلا به اون دوره نمیخوره مثلا جیران میگفت خِشتَکِتو میکشم رو سرت،کی در اون زمان اونجوری حرف میزده؟؟!!موسیقی بدک نیست و من از قسمت ۶ به بعد دیگه ندیدم.واقعا سریاله به شدت ضعیفیه.چند تا سوتی تو صداگذاری ها داده بودن. کاشکی این سریال هم مثل سریال خاتون بود.م محمد یاسین خالقی.
۱
۷
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

February 25, 2022

اونقدر سریال های ترکی مثل حریم سلطان رو منع کردیم و خندیدیم ؛ الان سر خودمون در اومد ! آقای فتحی مطمینی کار تاریخی ساختی ؟
۳
۱
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

February 24, 2022

۱ مسئله دیگر چندوقت در مجازی عکسی منتشر شده که اعلام کردن عکس تاریخی و واقعی•حقیقی جیران همسره ناصرالدین شاه هست و خانم پرینازایزدیار رو با عکس اوشون مقایسه میکنن اما من خودم به شخصه تصاویر حقیقی تاریخ قاجار رو نگاه میکردم و برسی میکردم (درسالهای گذشته) گفته شده بود اون تصویر خاتون قاجاری متعلق هست به یکی از دختراان ناصرالدین شاه قاجار به نام؛ تاج السطنه•• در ۱ برنامه تلویزیونی تاریخی هم که در مورد قاجار صحبت شده بود از این تصویر به نام تاج السطنه یکی از دختراان ناصرالدین شاه نام برده شود و اینکه اصلن گویا کتابی با نام خاطرات تاج السطنه دختر ناصرالدین شاه هست که همان تصویر عکس هم روی آن چاپ شده ••
۱
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

February 24, 2022

ببخشید اگر بخواهیم این مدلی فکرکنیم که ۲سریال جیران و مارال هردو درمورد قاجار و ناصرالدین شاه اون هم به فاصله کوتاهی از هم ساخته و درحال پخش هستن باید بگم ۲سریال نبود سریال قبله عالم هم در مورد قاجار و خوده ناصرالدین شاه و مادروهمسرانش بود که اونم خییلی از پخشش نمیگذره و تازه اصلن کامل هم پخش نشود ناقص موند
۱
0
پاسخ
گزارش تخلف

۳ سال پیش

May 28, 2021

عالی
۲
۲
پاسخ
گزارش تخلف

۳ سال پیش

May 28, 2021

زتا
0
۴
گزارش تخلف