پوستر فیلم طبقه یک و نیم

فیلم‌ سینمایی

طبقه یک و نیم (۱۳۹۹)

۵.۴ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۱۰ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

داستان این فیلم در یک صبح زمستانی آغاز می‌شود که بهنام قصد ورود به شرکت دارد اما سرگرد سعیدی که فردی کار کشته است به دنبال سارقان انبار شرکت می‌گردد و با مشاهده رفتار و عملکرد بهنام شک و تردیدش بیشتر می‌شود. با این اتفاق ساده زندگی بهنام دستخوش تغییرات مختلف شده و ناگهان همه چیز برای او عوض می‌شود. «طبقه یک و نیم» نشان می‌دهد که چه‌طور اتفاقات بیرونی و خارج از دسترس یک فرد می‌تواند زندگی و شرایط یک فرد را دستخوش اتفاقات مختلف کند.

معرفی فیلم طبقه یک و نیم

«طبقه یک و نیم» فیلمی به کارگردانی نوید اسماعیل‏ی، نویسندگی حسین نمازی و تهیه‌کنندگی غلامرضا آزادی محصول سال ۱۳۹۹ است. این فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

 

موضوع فیلم طبقه یک و نیم

موضوع این فیلم درباره مدیر مالی یک کارخانه است که با اتفاقات غیر منتظره‌ روبه‌رو می شود.

 

خلاصه داستان طبقه‌ یک و نیم

فیلم «طبقه یک و نیم» روایتگر ماجرای مدیر مالی یک کارخانه است. او یک روز با ورود به محل کار، متوجه اتفاقاتی غیرمنتظره می‌شود که همین سرآغاز ماجراهای مختلف فیلم است.

 

نوید اسماعیلی کارگردان فیلم طبقه یک و نیم

نوید اسماعیلی کارگردان فیلم «طبقه یک و نیم»، پیش از این فیلم، تله‌فیلم «مامان مهشید» را در سال ۱۳۹۸ کارگردانی کرده بود.

 فعالیت هنری اسماعیلی از ۱۹ سالگی با ورود به عرصه بازیگری، سینما و کارگردانی آغاز شد و با وجود مشکلات فراوان موفق به دریافت مدرک کارگردانی شد. نوید اسماعیلی درسن ۱۷ سالگی با سعیده حمیدی ازدواج کرده است که در حال حاضر همسر نوید اسماعیلی مدیر تولید و تهیه کننده فیلمهایش می‌باشد.

نوید اسماعیلی علاوه بر فیلم‌سازی مدرس سینا و بازیگری (متداکتینگ) است و مدیریت شرکت فیلم سازان سیمرغ البرز در کرج را بر عهده داشته و در رشت، قزوین و تهران شاگردانی در عرصه بازیگری پرورش می‌دهد.

بستن
فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

عکس‌های فیلم طبقه یک و نیم

دریا سیاوشی در فیلم «طبقه یک و نیم»

نظرهای منتشر شده فیلم طبقه یک و نیم

۸ ماه پیش

September 30, 2023

کاملا فیلم مضخرفی هست. فکر نکنم فیلم نامه ای داشته باشد. اگر خواستین ببینید حتما روی کامپیوتر ببینید که بتوانید صحنه های دیالوگهای بین مدیر و زنش و همچنین خیلی از دیالوگهای کشدار و تکراری این فیلم را سریع رد کنید. من که کل این فیلم را در بیست دقیقه دیدم و تازه احساس اتلاف وقت کردم. وای به حال اشخاصی که در سینما آن را دیده اند.
۱
0
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

November 12, 2022

مزخرف
۱
0
پاسخ
گزارش تخلف