پوستر سریال آنتن

سریال خانگی |کمدی

آنتن (۱۴۰۱)

Anten

۶.۶ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۳۲ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

گوهر پس از فوت همسرش یک سال درس می خواند و با موفقیت در آزمون کنکور در رشته پزشکی قبول می شود. حالا او با نوه اش هم دانشگاهی می شود و همین موضوع ماجراهایی را در خانواده و دانشگاه پیش می آورد.

کارگردان: ابراهیم عامریان

نویسنده: حمزه صالحی

معرفی فیلم آنتن

مجموعه نمایش خانگی «آنتن» در ژانر کمدی به نویسندگی حمزه صالح، تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابراهیم عامریان و محصول سال ۱۴۰۱ است.

 

موضوع سریال آنتن

سریال کمدی «آنتن» داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که با مرگ بزرگ خاندان برایش اتفاقات عجیبی می‌افتد.

 

داستان سریال نمایش خانگی آنتن

گوهر پس از فوت همسرش یک سال درس می‌خواند و با موفقیت در آزمون کنکور در رشته پزشکی قبول می‌شود. حالا او با نوه‌اش هم دانشگاهی می‌شود و همین موضوع ماجراهایی را در خانواده و دانشگاه پیش می‌آورد.

 

ابراهیم عامریان تهیه‌کننده و کارگردان سریال آنتن

ابرهیم عامریان فعالیت خویش را در سینمای ایران از سال ۱۳۹۴ در کنار منوچهر هادی با فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» شروع نمود و در آن فیلم سمت مدیر تولید و مجری طرح را نیز برعهده داشت. او در فیلم‌هایی چون «دینامیت»، «انفرادی»، «فاتحان اروند»، «تگزاس ۱» و «تگزاس ۲» تهیه کنندگی را بر عهده داشته است.

سریال نمایش خانگی «آنتن» دومین تجربه کارگردانی ابراهیم عامریان در زمینه ساخت و کارگردانی سریال می‌باشد، او اولین تجربه کارگردانی خود را در این زمینه با سریال «نارگیل» شروع نمود که در گروه سنی کودک و نوجوان می‌باشد که در آن سریال هم همانند سریال «آنتن» حمزه صالحی در کنار او سمت نویسندگی را بر عهده دارد. 

 

زمان و تاریخ پخش مجموعه آنتن

سریال «آنتن» از ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه منتشر و توزیع شده و به‌صورت هفتگی از طریق شبکه نمایش خانگی پخش می‌شد.

بستن
فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

عکس‌های سریال آنتن


پژمان جمشیدی در سریال «آنتن»
رویا افشاری نسب، سمانه منیری و صحرا اسدالهی در سریال «آنتن»
هادی کاظمی در سریال «آنتن»
مرجانه گلچین و بهنام تشکر در سریال «آنتن»
پژمان جمشیدی، الیکا عبدالرزاقی و هادی کاظمی در سریال «آنتن»
سمانه منیری و نعیمه نظام دوست در سریال «آنتن»

نظرهای منتشر شده سریال آنتن