پوستر سریال بی نشان

سریال تلویزیونی |درام ، عاشقانه

بی نشان (۱۴۰۰)

۶ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۹ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

«مسعود» که از خانواده‌ای نسبتا مرفه است قصد ازدواج با «ریحانه» را که از خانواده‌ای فرهنگی و خواهر دوست و هم‌کلاسی «مسعود» در دانشگاه است، دارد و درام عاشقانه‌ای بین این 2 نفر در «بی‌نشان» در جریان است.  

معرفی فیلم بی نشان

«بی‌نشان» یک مجموعه تلویزیونی به تهیه‌کنندگی مرتضی رزاق کریمی، نویسندگی مشترک آزیتا ایرایی و مهدی حمزه و کارگردانی راما قویدل و محصول سال ۱۴۰١ است. بخش‌هایی از این سریال ۳۰ قسمتی که از شبکه سه سیما پخش می‌شود با حال و هوای قصه در کربلا تصویربرداری شده است.

 

موضوع سریال بی نشان

سریال بی‌نشان در بستر یک ملودرام عاشقانه روایتگر داستان‌هایی برای احقاق حق و حقانیت است.

 

داستان سریال تلویزیونی بی نشان

در تعریف قصه این سریال که در لوکیشن‌های مختلف ضبط شده، آمده است: «برای احقاقِ حق و حقیقت، آبرو که سهل است؛ جان باید داد.»

خانواده‌ای تقریباً ثروتمند پسری به نام مسعود دارند که تصمیم گرفته با ریحانه ازدواج کند. ریحانه دختر یک خانواده فرهنگی و متدین، و دختردایی متین، دوست و هم‌کلاسی مسعود در دانشگاه بوده که ارتباط صمیمانه‌ای با پدرش دارد. اما ازدواج مسعود و ریحانه، به دلیل مشکلاتی که بین خانواده‌ها رخ می‌دهد، با چالش‌هایی مواجه می‌شود. سریال «بی‌نشان» ماجرای درام عاشقانه‌ای که بین این دو خانواده جریان دارد را به تصویر کشیده است.

 

سریال تلویزیونی بی نشان چند قسمت است؟

مجموعه تلویزیونی «بی‌نشان» در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه ۳ سیما ساخته شده است.

 

راما قویدل کارگردان سریال بی نشان

راما قویدل متولد ۲ فروردین ۱۳۵۵ در تهران، کارگردان، تدوین‌گر و فیلم‌نامه‌نویس و فرزند امیر قویدل، کارگردان پیشکسوت سینما و همسر مهسا کرامتی، بازیگر سینما و تلویزیون است.

وی فعالیت سینمایی خود را با کار دوبله از سال ۱۳۶۷ آغاز کرد و سپس دستیاری کارگردان و دستیاری تدوین و تدوین را تجربه نمود. وی در عرصه سینمایی در تهیه فیلم‌های «شب‌های روشن» ، «پسران مهتاب» (ارتشی در تاریکی)، «من، ترانه ۱۵ سال دارم»، «مونس»، «سربلند، تنگنا، قانون» و «بی‌قرار» همکاری داشته‌ است. او نخستین فیلم تلویزیونی خود را در سال ۱۳۸۶ ساخت. قویدل همچنین در سال ۱۳۹۳، نخستین فیلم سینمایی خود را با عنوان «چاقی» کارگردانی کرده است.

در کارنامه هنری راما قویدل می‌توان به کارگردانی ۱۷ مجموعه و تله‌فیلم برای پخش از صداوسیما اشاره کرد.

 

تاریخ و شبکه پخش سریال بی نشان

پخش سریال «بی‌نشان» از ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ از شبکه سوم سیما آغاز شده است.

 

حاشیه‌های سریال تلویزیونی بی نشان

- این سریال در کنار روایت ملودرام خود، داستان زندگی «شهاب» سردبیر پیش‌کسوت یک رسانه خبری است که مسائل و موضوعات اقتصادی، جامعه را دنبال می‌کند. «متین» خواهرزاده او نیز یک فعال رسانه‌ای است که فساد چهره‌های مشهور را افشا می‌کند. آن‌ها با شعار «برای احقاقِ حق و حقیقت، آبرو که سهل است؛ جان باید داد!» ماجراهایی را پیگیری می‌کنند.

بستن
فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

عکس‌های سریال بی نشان


نیلوفر پارسا در سریال «بی نشان»
مجید واشقانی در سریال «بی نشان»
پرویز فلاحی پور در سریال «بی نشان»
نیلوفر پارسا در سریال تلویزیونی «بی نشان»
مجید واشقانی در سریال تلویزیونی «بی نشان»
پرویز فلاحی پور در پشت صحنه سریال «بی نشان»
مجید واشقانی و راما قویدل در پشت صحنه سریال «بی نشان»
راما قویدل در پشت صحنه سریال «بی نشان»

خبرهای مرتبط با سریال بی نشان

نظرهای منتشر شده سریال بی نشان