پوستر فیلم کوزوو

فیلم‌ سینمایی |کمدی

کوزوو (۱۴۰۰)

Kozovo

۵.۹ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۲۱ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

معدنچیا میگن: هرچی بیشتر دنبال الماس بگردی، کمتر پیداش می کنی. به عقیده اونا، الماسه که آدمشو پیدا می کنه. اونه که تصمیم میگیره دست کی بیوفته و رو انگشت کی بشینه...

معرفی فیلم کوزوو

فیلم سینمایی «کوزوو»  به نویسندگی و کارگردانی میثم هاشمی طبا و تهیه‌کنندگی حسن کلامی، در ژانر کمدی و محصول سال ۱۴۰۰ است. 
میثم هاشمی‌طبا، کارگردان این فیلم، پیش‌ازاین فیلم‌های «سامورایی» و «نفس‌های آرام» را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است. 

 

خلاصه داستان فیلم سینمایی کوزوو

در خلاصه داستان فیلم «کوزوو» آمده است: «معدنچیا میگن: هرچی بیشتر دنبال الماس بگردی، کمتر پیداش می‌کنی؛ به عقیده اونا، الماسه که آدمشو پیدا می‌کنه؛ اونه که تصمیم می‌گیره دست کی بیوفته و رو انگشت کی بشینه»؛ هدایت فیلم مسئولیت پخش فیلم کوزوو را بر عهده دارد.

 

میثم هاشمی‌طبا نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی کوزوو

میثم هاشمی‌طبا، طراح صحنه، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیونی و فارغ‌التحصیل فوق‌لیسانس معماری است. او نویسنده ۷ فیلمنامه سینمایی، نویسنده، کارگردان و طراح صحنه فیلم سینمایی «نفس‌های آرام»، «سامورایی» و «کوزوو» است. همچنین ۴ فیلم کوتاه و دو فیلم مستند را ساخته، در کارنامه هنری هاشمی‌طبا نویسندگی فیلم «خواب شیرین فرهاد» به کارگردانی محمدعلی نجفی نیز به چشم می‌خورد. تاکنون یک مجموعه شعر سپید با نام «آرام و سرد» و دو کتاب داستان با عنوان «گذرگاه بهشت» (روایتی آزاد از زندگی حضرت موسی‌بن‌جعفر (ع)) و «خواب شیرین فرهاد» (اقتباسی آزاد از افسانه‌های خسرو و شیرین نظامی) از هاشمی‌طبا منتشر شده است.

 

زمان اکران فیلم کوزوو و تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی

این فیلم سینمایی از تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ در سینماهای سراسر کشور به‌صورت عمومی اکران شده است.
تا بدین لحظه هیچ‌گونه خبری مبنی بر زمان پخش در شبکه نمایش خانگی «کوزوو» رسانه‌ای نشده است. به‌محض انتشار این فیلم در شبکه نمایش خانگی، سلام سینما آن را برای دانلود قانونی با کیفیت‌های مختلف و اینترنت نیم‌بها در دسترس مخاطبان عزیز قرار می‌دهد.

 

دانلود قانونی فیلم سینمایی کوزوو

بعد از اکران سینمایی فیلم «کوزوو»، این فیلم در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود، بلافاصله پس از پخش فیلم سینمایی «کوزوو» شما می‌توانید از طریق سلام سینما به‌راحتی و به‌صورت قانونی و باکیفیت بسیار بالا و البته با مصرف اینترنت نیم‌بها این فیلم سینمایی را دانلود نمایید و از تماشای آن لذت ببرید.

 

حاشیه‌های فیلم سینمایی کوزوو

- فیلم‌برداری فیلم «کوزوو» در فروردین ۱۴۰۰  به دلیل شدت بیماری کرونا و در پی دستور سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تا کاهش نسبی بیماری و صدور مجوز برای ادامه کار از سوی سازمان سینمایی متوقف شد و پس از مدتی و با فروکش کردن موج بیماری آغاز شد.

بستن
فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

عکس‌های فیلم کوزوو


گوهر خیراندیش در فیلم «کوزوو»
امید روحانی در فیلم «کوزوو»
بهناز جعفری در فیلم «کوزوو»
حمید ابراهیمی در فیلم «کوزوو»
کوروش تهامی و روشنک گرامی در فیلم «کوزوو»
کوروش تهامی در فیلم «کوزوو»
فیلم «کوزوو»
بهرام ابراهیمی در فیلم «کوزوو»

خبرهای مرتبط با فیلم کوزوو

نظرهای منتشر شده فیلم کوزوو