انتقاد تند فارس به فیلمی در آستانه اکران عمومی: «۵۰ کیلو آلبالو»ی دیگری در راه است

انتقاد تند فارس به «پا تو کفش من نکن» در آستانه اکران عمومی: تا چند روز دیگر فیلمی راهی اکران سینماها می‌شود که با شوخی‌های جنسی و نمایش صحنه‌های اروتیک فضای بدی را در فیلم ایجاد می‌کند.

انتقاد تند فارس به فیلمی در آستانه اکران عمومی: «۵۰ کیلو آلبالو»ی دیگری در راه است

به گزارش سلام سینما، خبرگزاری فارس در آستانه اکران فیلم پا تو کفش من نکن به کارگردانی محمد حسین فرح بخش انتقاد تندی به این فیلم کرد. فارس این فیلم را دارای صحنه های اروتیک دانسته است و در انتقاد تند خود به نمایش این فیلم نوشت:

بعد از فیلم سینمایی «50 کیلو آلبالو»، براساس تصمیم شورای پروانه نمایش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تا چند روز دیگر فیلمی راهی اکران سینماها می‌شود که با شوخی‌های جنسی و نمایش صحنه‌های اروتیک فضای بدی را در فیلم ایجاد می‌کند.

فیلم نامناسب و مغایر فرمایشات و نگاه فرهنگی بالاترین مقام‌های کشور ساخته شده و با دریافت مجوز نمایش در هفته آتی اکران می‌شود. فیلمی که  فروپاشی و سقوط خانواده را ترویج می‌کند و با رفتارهای ناهنجار شخصیت‌داستان الگوی نامناسبی را ارائه می‌دهد؛ محتوای بحث‌برانگیز فیلم باعث شد تا مدت‌ها شورا به دلیل سخیف بودن اثر مجوز اکران به این فیلم ارائه ندهد اما همزمان با تغییرات در سازمان سینمایی این مجوز ارائه شد.

این فیلم که توسط کارگردانی ساخته شده که سابقه ساخت و تهیه‌ فیلم‌های بعضا مبتذل را در کارنامه خود به ثبت رسانده این بار با نگاه وهن‌آلودی نسبت به سنت ازدواج و با نمایش صحنه‌های سخیف قصد خنده گرفتن از مخاطب را دارد.

به نظر می رسد وزارت ارشاد با ارائه مجوز نمایش به این فیلم قصد دارد یک بار دیگر وزیر را رودرروی نهادها و ارگان‌های دلسوز نظام قرار دهد و با ورود علمای دین باز هم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درست مانند سنوات گذشته به عذرخواهی وا دارد. این فیلم مانند «50 کیلو آلبالو» سخیف است و مختصاتی دارد که می تواند باعث فروپاشی و سقوط خانواده شود.

حال باید دید در فرصت باقی‌مانده وزارت ارشاد چه تصمیمی درباره این فیلم خواهد گرفت و آیا فیلم را با همین وضعیت روانه اکران خواهد کرد یا به هر طریقی از اکران این اثر با این محتوا جلوگیری می‌کند؟

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده

(( یا به هر طریقی )) هستم بنده !

۷ سال پیش

July 17, 2017

یا به هر طریقی از اکران این اثر با این محتوا جلوگیری می‌کند؟
پاسخ
گزارش تخلف