احتمال توقیف سریال «حوالی‌ پاییز»؟!

صبح نو از احتمال توقیف سریال «حوالی‌ پاییز» خبر داده است.

احتمال توقیف سریال «حوالی‌ پاییز»؟!

به گزارش سلام سینما روزنامه اصولگرای صبح نو در شماره امروز خود از احتمال توقیف سریال «حوالی پاییز» که در شبکه سه سیما پخش می‌شود، خبر داده است.

سریال «حوالی پاییز» به کارگردانی حسین نمازی و تهیه‌کنندگی سعید پروینی، داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که دو پسرشان(مهران و سامان) در سال 94 به مکه رفته‌اند و خانواده‌هایشان با رخ دادن حادثه‌ی منا، در نگرانی و استرس به سر می‌برند و منتظر یک خبر از حجاجشان هستند،

عید قربان سال 1394 در منطقه‌ی منا، حدود ۴۶۴ زائر ایرانی جان باختند و مرگبارترین رویداد تاریخ حج رخ داد.

رویا تیموریان و لیلا اوتادی در سریال تلویزیونی «حوالی پاییز»

این سریال لحظات ملتهبی را با یادآوری آن روزهای سخت برای مخاطبان رقم زده است.

برخی از مخاطبان به دلیل یادآوری آن روزهای سخت، از عوامل سریال تشکر کردن و برخی دیگر، گله‌مند هستند. در ادامه نظرات مختلف مخاطبان را می‌توانید بخوانید:

- یکی از اعضای خانواده‌ی شهدای منا نوشته است: "دردهای گفتنی، شنیدنی نیستند و حتی گاهی دیدنی هم نیستند. دردها لمس کردنی هستند با همه وجود برای کسی که روزگار برایش موجی از اندوه را رقم زده باشد... بالاخره بعد از سه سال روهای تلخ غم‌انگیز روایت شد تا مردم و مسئولین ببین که ما چه غم و اندوهی کشیدیم."

- همسر شهیدِ مسجدالحرام با بیان اینکه تمام خانواده‌های شهدای حج ۹۴ با دیدن لحظه خداحافظی دو برادر با خانواده و آشنا اشک ریختند، گفت: سریال «حوالی پاییز» خاطرات خانواده‌های شهدای منا و مسجدالحرام را زنده می‌کند.

- یکی از مخاطبان در صفحه‌ی اینستاگرام سریال نوشته است: "واقعا خوشحالید از این که داغ اون بنده خداهارو تازه کردین؟؟؟؟که با افتخار از اشک و آهشون استوری میزارید؟؟؟؟؟ بخدا من مو به تنم سیخ میشه وقتی سریالو میبینم. چه وضعه سریال ساختنه. همش غم همش دلهره اشک....شما چرا فکر میکنین با ساختنه این سریالای مزخرف باید یاد اون عزیزانو زنده نگه دارین... والا اگه اینجوری ملتو غرقه در اشک نکنید هم به یاده اون عزیزان هستن.چی میکشند خانواده ی اون شهدا با دیدن اون فیلم.تاسف"

حوالی پاییز

به نقل از روزنامه صبح نو، برخی از اخبار غیررسمی و شنیده‌ها از تحت فشار قرار گرفتن مسئولان سیما توسط برخی از نهادهای مربوط به حج بابت عدم پخش سایر قسمت‌های این مجموعه خبر می‌دهد.

نویسندگی «حوالی پاییز» را حسین نمازی، براساس طرحی از حمید نعمت‌الله و معصومه بیات در 21 قسمت برعهده داشته است.

آن ماری سلامه بازیگر لبنانی است که در این سریال در نقش دختر عر ب بازی می‌کند.

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده