کارگردان حوالی پاییز: سکوت درباره این اتفاق دردناک‌تر است

حسین نمازی، کارگردان سریال «حوالی پاییز»: بسیاری معتقدند که یادآوری این لحظه‌های تلخ برای خانواده‌های داغدار کار درستی نبود اما واقعیت اینه که این سکوت درباره چنین اتفاقی برای اونا دردناک‌تر بود.

کارگردان حوالی پاییز: سکوت درباره این اتفاق دردناک‌تر است

به گزارش سلام سینما سریال «حوالی پاییز» بعد از پخش 21 قسمت در شبکه سه سیما به پایان رسید. حسین نمازی کارگردان این سریال بابت تلخی داستان از مردم عذرخواهی کرد و تاکید کرد که سکوت درباره چنین اتفاقی دردناک‌تر است.

حسین نمازی نوشت:

"عزیزان دل سلام
ممنونم از حمایت شما و عذرخواهی می کنم از اون‌هایی که بخاطر فضای تلخ قسمت‌های آخر حالشون مکدر شد. 
میدونم که جامعه نیاز به نشاط داره و اصلا خودم هم دوست نداشتم قصهی تلخ بسازم اما سکوتی که درباره این واقعهی تلخ و از دست دادن حدود ۴۷۵ عزیز فاجعهی جرثقیل و‌ منا صورت گرفته بود ما رو ناگزیر کرد. پدر، مادر، عمو و زن عموی من اون سال در سفر حج بودند و لحظه به لحظه ی بی خبری از اون‌ها برایمان عذاب آور بود. 
بسیاری معتقدند که یادآوری این لحظه‌های تلخ برای خانواده‌های داغدار کار درستی نبود اما واقعیت اینه که این سکوت درباره چنین اتفاقی برای اونا دردناک‌تر بود و نامهی منتشر شده از سوی این عزیزان گواه این مطلبه. 
مخاطبان سریال فقط یک‌بار این صحنه‌ها رو دیدند اما این عزیزان روزها و شب‌ها بی‌خبری رو نگرانی رو تجربه کردند. 
اما درمورد سامان...
من هم مثل بسیاری از شماها دوست داشتم سامان برگرده. اصلا تو فیلمنامه اولیه هم همینگونه بود. اگه قصه درباره یه واقعه تاریخی نبود، حتما سامان بر می گشت. اما واقعیت اینه که اگه سامان بر می گشت انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده. درحالیکه سامان های بسیاری در این واقعه تاسف‌بار از میان ما رفتند. 
نقص ها و کمبودهای سریال رو بر ما ببخشید. 
در آخر ممنونم از تک تک عزیزان همکارم در این پروژه و عذرخواهی می کنم اگر گاهی ناخواسته از کلام یا رفتارم آزرده شدند. 
دم همه ی شما گرم"

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده