صحبت‌های متفاوت راما قویدل درباره ابتلایش به کرونا: کرونا ندارم.

صحبت‌های متفاوت راما قویدل درباره ابتلایش به کرونا/ او که در ۹ فرودین ماه، ابتلایش به بیماری کرونا را تایید کرده بود، در 10 فروردین ماه در گفت و گو با مرکز تهیه سریالش گفت: کرونا ندارم.

صحبت‌های متفاوت راما قویدل درباره ابتلایش به کرونا: کرونا ندارم.

به گزارش سلام سینما در روز گذشته، 9 فرودین ماه، کانون کارگردانان سینمای ایران برای دومین بار به رئیس سازمان صداوسیما نامه نوشت و از ابتلای راما قویدل، کارگردان سریال تلویزیونی «ایل دا» به بیماری کرونا خبر داد.

در بخش‌های از نامه کانون کارگردانان سینمای ایران آمده است:

"جهت اطلاع حضرتعالی جناب آقای راما قویدل کارگردان سینما و عضو کانون کارگردانان سینمای ایران سر صحنه تصویربرداری سریال «ایل‌دا» مبتلا به کرونا شده است. آقای قویدل دومین فرد مبتلا به کرونای مثبت در این سریال تلویزیونی است.

کانون کارگردانان سینمای ایران به عنوان تنها نهاد صنفی کارگردانان ضمن حمایت قاطع از جناب آقای قویدل و پیگری روند درمان ایشان از حضرتعالی تقاضا دارد هر چه سریعتر نسبت به تعطیلی پروژه های تصویری تا اعلام رسمی وضعیت عادی اقدام نمایید.

به جنابعالی مجددا یادآور می شویم مسئولیت جانی هر یک از هنرمندان در پروژه های تلویزیونی بر عهده شخص جنابعالی و مدیران ارشد سازمان صداوسیماست."

 

راما قویدل در همان روز، با تایید ابتلای خود به بیماری کرونا در گفت و گو با یک خبرگزاری گفت:

"بعد از تشخیص پزشکان به ابتلایم به بیماری کرونا در خانه قرنطینه هستم و روند درمان را طی می‌کنم.

با کمک پزشکان و عنایت خدا خوشبختانه روند بهبودی خوب است و هم اکنون تب ناشی از بیماری بسیار کاهش پیدا کرده است و امیدوارم چند روز آینده با ادامه درمان بهبودی کامل حاصل شود."

 

اما امروز، 10 فروردین ماه، راما قویدل در گفت و گو با سیما فیلم که سریال «ایل دا» در این مرکز تهیه می شود، خبر ابتلایش به کرونا را تکذیب کرد و گفت:

"به دلیل اینکه پیش‌ از این سابقه بیماری تنفسی داشتم ترجیح دادم در بازگشت به تهران برای تعطیلات نوروز «قرنطینه خودخواسته» را به دور از خانواده‌ام و برای حفظ سلامتی آن‌ها انجام دهم. در این مدت با مشورت پزشک در خانه هستم و خدا را شکر در حال حاضر مشکلی ندارم و آماده ادامه کار هستیم که قسمت‌های روزهای ابتدایی آغاز دفاع مقدس در سریال «ایل دا» را تصویربرداری کنیم و به محض آماده شدن شرایط به خرم آباد باز خواهیم گشت.

در این روزها به جز چند تن از دوستانم و مرکز سیمافیلم با کسی وضعیتم را مطرح نکردم زیرا مطمئن نبودم و معتقدم فرد اگر اراده کند می‌تواند از عهده مشکلات و سختی‌ها برآید. ترجیحم این بود که این بحث عمومی و رسانه‌ای نشود که متاسفانه رسانه‌ای شد و عده‌ای تصور کردند بنده دچار بیماری کرونا شده‌ام."

راما قویدل - کارگردان - چاقی- کرونا

راما قویدل، کارگردانی فیلم‌هایی همچون چاقی و مجموعه‌های تلویزیونی ایل دا، دیوار شیشه‌ای و عملیات 125 را برعهده داشته است.

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده