تغییر مجدد کارگردان و حواشی جدید سریال «میدان سرخ»

در ادامه حواشی سریال نمایش خانگی «میدان سرخ»، کارگردان این مجموعه تغییر کرد و کمال تبریزی به دلیل ابتلای ابراهیم ابراهیمیان به کرونا موقتا جایگزین وی شد.

تغییر مجدد کارگردان و حواشی جدید سریال «میدان سرخ»

به گزارش سلام سینما، سریالی که قرار بود توزیع آن بهمن ماه شروع شود همچنان بلاتکلیف است و وضعیت مشخصی ندارد. چندی پیش برای سر و سامان دادن به اوضاع، کارگردان سریال تعویض شد اما کارگردان تعویضی هم نتوانست گره‌ای از مشکلات سریال باز کند. حالا خبر رسیده کارگردان تعویضی هم از پروژه کنار گذاشته شده و کمال تبریزی جایگزین او شده است.
هدف از تولید سریال «میدان سرخ» ساخت یک سریال اکشــن متفاوت و البته ساختارشکنانه است.با چنین هدفی این سریال جلوی دوربین رفت تا بهمن ماه سریال آماده توزیع شود. اما روند کند تصویربرداری و وسواس‌های ابراهیم ابراهیمیان موجب شد تا در زمان تعیین شده سریال آماده پخش نشود.بعد از آن تصمیم بر این شد تا سریال در تاریخ دیگری یعنی بعد از تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ پخش شود.قبل از توزیع قسمت های ضبط شده بازبینی میشود اما ماحصل کار مورد تایید سرمایه‌گذار قرار نمی‌گیرد و مقرر می‌شود تا ابراهیمیان جایش را به بهرام بهرامیان بدهد.طبق توافق انجام شده بهرامیان موظف می‌شود تا قسمت‌های ابتدایی را مجدد کارگردانی کند، اما برای این کار با یک چالش مواجه میشود. برخی از بازیگران حاضر نمی‌شوند جلوی دوربین او بازی کنند و خواهان بازگشت ابراهیم ابراهیمیان می‌شوند. ابراهیمیان دوباره به پروژه برمیگردد تا کار برای توزیع در بیست و چهار تیر ماه آماده شود.

کمال تبریزی کارگردان میدان سرخ شد
اما کیفیت کار همچنان مورد تایید سرمایه گذار نیست به همین خاطر«میدان سرخ» باز هم به پخش نمی‌رسد.از همین رو عذر بهرام بهرامیان هم از پروژه خواسته می‌شود تا کار فقط با حضور ابراهیمیان جلو برود.اما ابتلای این کارگردان به ویروس کرونا موجب خانه نشینی و توقف روند تولید «میدان سرخ» می‌شود. از آنجایی که تولید این سریال تا همین جا بیش از برآورد اولیه هزینه داشته، تهیه کننده تصمیم می‌گیرد پروژه را با کارگردان دیگری جلو ببرد.جواد نوروزبیگی که سابقه همکاری‌های متعددی با کمال تبریزی دارد از او برای به سرانجام رساندن «میدان سرخ» دعوت به همکاری می‌کند.

صحبت‌های کمال تبریزی در مورد حضورش در سریال «میدان سرخ» در مقام کارگردان:

به دنبال ابتلای بهرام بهرامیان کارگردان این سریال به بیماری کرونا، از سوی جواد نوروز بیگی (تهیه‌کننده) از من دعوت شد تا چند روزی به عنوان سرپرست کارگردانی در این پروژه حضور داشته باشم.

وی ادامه داد : حضور من در این کار کاملا موقت و دوستانه است و با این هدف که روند فیلمبرداری متوقف نشود، مدیریت و کارگردانی آن را بر عهده گرفتم تا بهرامیان بهبود پیدا کرده و ادامه سریال را کارگردانی کنند.

این کارگردان همچنین در پایان در پاسخ به اینکه پروژه‌ای برای ساخت فیلم دارد، گفت: چند پروژه سینمایی و سریال هست که مشغول کار بر روی فیلم نامه‌هایشان هستیم و هنوز فیلم نامه‌های کاملی نداریم اما امیدوارم در ماه‌های آینده بتوانیم، هر کدام که زودتر فیلم نامه‌شان اماده کار شد، با توجه به شرایط کرونایی، پیش تولیدش را شروع کنیم.

منبع: هفت صبح، ایسنا
 

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده