احتمال حضور لیدی گاگا به عنوان هارلی کویین در جوکر 2

لیدی گاگا برای نقش هارلی کویین برای پیوستن به قسمت دوم جوکر با بازی واکین فینیکس در حال مذاکره است.

احتمال حضور لیدی گاگا به عنوان هارلی کویین در جوکر 2

ترجمه اختصاصی سلام سینما – لیدی گاگا برای بازی در نقش هارلی کویین در قسمت دوم «جوکر» (Joker) کمپانی DC با حضور واکین فینیکس در حال مذاکره است. کمپانی برادران وارنر و DC چند سال قبل رویه متفاوتی را پیش گرفته و تصمیم خود را برای ساخت یک «جوکر» مستقل اعلام کردند.

این «جوکر» با ورژن «جوکر» جرد لتو در «جوخه انتحاری» (Suicide Squad) متفاوت بود. در عوض شاهد حضور واکین فینیکس در نقش جوکر هستیم. البته جوکر تاد فیلیپس جزو دنیای گسترده DC به‌حساب نمی‌آید. 

جرد لتو و مارگو رابی در فیلم جوخه انتحاری

«جوکر» به کارگردانی تاد فیلیپس به فروش جهانی بالغ بر یک میلیون دلار دست پیدا کرد و واکین فینیکس برای ایفای نقش خود توانست اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کند. 

 

بعد از موفقیت چشمگیر قسمت اول «جوکر» در مورد ساخت قسمت دوم در سال 2019 صحبت‌هایی شده بود، اما قطعیت آن مشخص نبود. تا این که تاد فیلیپس با انتشار عکسی از فیلمنامه و واکین فینیکس در حال خواندن آن، این صحبت‌ها را تأیید کرد. 

 

تاد فیلیپس با انتشار عکس فیلمنامه عنوان آن را نیز فاش کرد: «جوکر: دیوانگی دو نفره» (Joker: Folie a Deux) 

 

بعد از مشخص‌شدن عنوان قسمت دوم «جوکر» گمان می‌رود هارلی کویین یا جوکر دیگری وارد داستان شود زیرا عنوان فیلم به دو فردی اشاره دارد که دچار مشکلات روانی شبیه به  یکدیگر هستند. 

 

اکنون به نظر می‌آید آن فرد هارلی کویین با بازی لیدی گاگا باشد. طبق گزارشی از تی‌اچ‌آر قرار است لیدی گاگا نقش معشوقه جوکر یعنی هارلی کویین را در قسمت دوم  بازی کند. مارگو رابی این نقش را در فیلم «جوخه انتحاری» برعهده داشت.

لیدی گاگا در نقش هارلی کویین در جوکر 2

خبرهای دیگر حاکی از موزیکال بودن قسمت دوم «جوکر» است.

 

بازی در نقش هارلی کویین یک موفقیت بزرگ دیگر برای لیدی گاگا در دنیای سینماست. وی با بازی در فیلم «ستاره‌ای متولد شد» (A Star is Born) با کارگردانی بردلی کوپر در سال 2018  خوش درخشید و برای ایفای نقش خود نامزد دریافت جایزه اسکار شد. لیدی گاگا به‌تازگی در فیلم «خانه گوچی» (House of Gucci) به کارگردانی ریدلی اسکات حضور داشت و برای این نقش نیز نامزد دریافت جوایز بسیاری شد. 

 

اگر مذاکرات برای نقش هارلی کویین به‌خوبی پیش برود، لیدی گاگا می‌تواند به این شخصیت عمق زیادی بدهد. همچنین موزیکال بودن قسمت دوم «جوکر» می‌تواند نظر لیدی گاگا را به‌عنوان یک هنرمند بااستعداد جلب کند. 

 

درهرصورت احتمال حضور لیدی گاگا به‌عنوان هارلی کویین در قسمت دوم جوکر خبر بسیار هیجان‌انگیزی است.

منبع: Screenrant

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده