سکانس جنجالی و سانسور شده از فیلم سینمایی علفزار

انتشار عکس‌‌ و فیلم از صحنه‌ای از فیلم «علفزار» که در نسخه‌ی اکران شده آن نیست. | سانسور یا حقه‌ی تبلیغاتی؟

سکانس جنجالی و سانسور شده از فیلم سینمایی علفزار

به گزارش سلام سینما، انتشار عکس‌ و تیزر تبلیغاتی از سکانس‌هایی از فیلم سینمایی «علفزار» این تصور را در ذهن مخاطب ایجاد کرده که صحنه‌هایی از فیلم به طور کامل حذف و سانسور شده است.

داستان این فیلم حول اتفاقاتی که یک شب در یک باغ در خارج از شهر برای عده‌ای زن و شوهر می‌افتد می‌چرخد، اما در طول فیلم اتفاقات آن شب صرفا توسط افراد در دادگاه تعریف می شود و مخاطب چیزی از آن اتفاقات را در فیلم نمی‌بیند.

با وجود این‌که انتشار عکس‌ و ویدیو از سکانس باغ و اتفاقات آن ممکن است ذهن مخاطب را به سوی ممیزی و سانسور ببرد اما تاکنون هیچ‌کدام از عوامل فیلم درباره موضوع واکنشی نشان نداده‌اند و به طور رسمی چیزی اعلام نشده است.

بنابراین هنوز مشخص نیست که مهم‌ترین سکانس فیلم که کل داستان را شکل می‌دهد، گرفتار ممیزی شده یا عکس‌ها و ویدیو‌های منتشر شده صرفا ترفند‌های تبلیغاتی هستند؟

سکانس باغ و استخر در فیلم علفزار

فیلم سینمایی «علفزار» به کارگردانی و نویسندگی کاظم دانشی و تهیه‌کنندگی بهرام رادان، با داستانی اجتماعی و درام و بر اساس یک اتفاق واقعی ساخته شده است.

این فیلم که نخستین نمایش آن در چهلمین جشنواره فیلم فجر بود، با نامزدی در ۱۳ بخش، ۴ سیمرغ بلورین بهترین صداگذاری، بهترین تدوین، بهترین بازیگر نقش مکمل زن(صدف اسپهبدی) و بهترین فیلمنامه را دریافت کرد.

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده