آرشیو اخبار جیک جیلنهال

بازگشت تام فورد با فیلم‌نامه‌ای غیراقتباسی

November 10, 2023

تام فورد در مصاحبه‌ای که به تازگی با رسانه‌ها داشت اعلام کرد که ۲۰ سال آینده زندگی‌اش را فقط صرف ساختن فیلم می‌کند و شاید تنها برای ساخت ۵ فیلم دیگر وقت داشته باشد.

۲۵ بازیگر مطرح هالیوود که از ایفای نقش خود پشیمان شدند

March 7, 2022

25 بازیگر مطرح هالیود که از بازی در برخی از فیلم‌هایشان پشیمان شدند و راضی نیستند/ از کیت وینسلت، جیک جینهال و جیم کری تا نیکول کیدمن، شارلیز ترون و اما استون

معرفی بهترین فیلم های تینیجری | درام و عاشقانه های نوجوانی

December 13, 2021

معرفی 10 فیلم برتری که در بزرگسالی هم به دوباره به سراغشان خواهید رفت | فیلم‌های نوجوانانه شاید درمان خوبی برای روزهای پر از سردرگمی و بی‌حوصلگی یا حتی روزهای پر از شور و هیجان نوجوانی باشد.

کدام فیلم های مهم و برتر خارجی در فروش سینما شکست خوردند؟

September 15, 2021

30 فیلم سینمایی خارجی بزرگ و مهمی که شکست تجاری را تجربه کردند؛ مارتین اسکورسیزی، کوئنتین تارانتینو و دیوید فینچر هم در برابر شکست در گیشه بیمه نیستند.

صحنه هایی که باعث شد بازیگران تا پای انصراف از بازی پیش روند

December 7, 2020

چه صحنه هایی بازیگران مشهور سینما را به فکر انصراف از بازی در فیلم انداخت/ از ترس شارلیز ترون در «ایان فلاکس» تا آسیب دیدگی دیلن اوبرایان در «دونده هزارتو»

40 نکته جذاب و خواندنی از جیک جیلنهال به مناسبت تولد 38 سالگی او

December 19, 2018

جیکوب بنجامین جیلنهال بازیگر نامزد جایزه اسکار و پدر تعمیدی ماتیلدا هجر دختر هیث لجر است.

آسیب دیدگی بازیگران که جزئی از فیلم شد

August 11, 2018

گاهی صحنه های آسیب دیدگی بازیگران در فیلم جدی است، فریاد آنها از درد است و خونی که از دست یا صورتشان جاری می شود واقعی است اما بیننده تصور می کند جزئی از فیلم است. این را می توان فرصت طلبی هنرمندانه کا