ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر سریال بانوی عمارت
۷.۲/۱۰
۱۴۱ رای
۰/۱۰
۰ رای

بانوی عمارت (1396)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
«بانوی عمارت» عاشقانه ای را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می کند. در دوره زمامداری ناصر الدین شاه، ارسلان میرزا عاشق دختری می‌شود، اما مشکل از جای شروع می‌شود که قبیله‌ ارسلان میرزا و "فخرالزمان" در دشمنی دیرینه‌ای به سر می‌برند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم بانوی عمارت

خبرهای مرتبط
مجید مولایی تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» گفت: نگارش فصل دوم این سریال به پایان رسیده و نسخه اولیه تحویل مدیران رسانه ملی داده شده است.
نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ که تنها جشن خصوصی سینما و تلویزیون محسوب می‌شود، روز پنجشنبه بیستم تیرماه در برج میلاد برگزار شد.
نامزدهای بهترین مجموعه تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی امسال جشن سینمایی و تلویزیونی «حافظ»از میان آثار تلویزیونی یا شبکه نمایش خانگی منتشر شده‌اند.
شباهت برخی بخش‌های «بانوی عمارت» به سریال «بازی تاج و تخت» برای این مجموعه حاشیه‌ساز شد و نویسنده‌ی این سریال اعلام کرد که این اتفاق آگاهانه نبوده است.
عزیزالله حمیدنژاد کارگردان «بانوی عمارت» از مشکلات ساخت این سریال و شرایط تولید آن سخن گفت و خبر داد که با این شرایط فصل دوم این کار تاریخی را نمی سازد.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

محمد ابراهیمی
یک ماه پیش
اصلا سریال خوبی نیست و داستان خیلی زشت وناراحت کننده ای هم داره که شخصیت فخری هم اصلا دوست ندارم واینکه خواستن زن دوم رو خوب نشون بدن.فقط برای پسر دار شدن زن میگیره و اینو خیلی خوب عادی نشون میدن.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مبینا نواصری
یک ماه پیش
سلام ممنونم از سریال زیبای بانوی عمارت با بازی عالی مریم مومن واقعا خیلی خوب بازی کردن من که خیلی از این سریال جذاب لذت بردم امیدوارم فصل دوم سریال زیبای بانوی عمارت را بسازند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
صغری عابدی
۲ سال پیش
واقعا بعد از سال ها یک سریال جذاب ایرانی داشتیم ممنون
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Mohammadreza Alz
۲ سال پیش
طراحی شبکه های کامپیوتری ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Mohammadreza Alz
۲ سال پیش
بسیار عالی...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مری راد
۲ سال پیش
سریال تاریخی است که در لباس و چهره دستکاری شده است و زنها که ا صلا حیا و حجب و با حجاب بودن زنان آن زمان را ندارند و حتی در لباس مردان هم دستکاری شده برای اولین بار دیدم لباس بلندی که مردان میپوشیدند آستینش کوتاه شده ا ست در حالیکه آستینها بلند بوده است روسری خانمها به طرز خیلی زشتی برروی دوشانه اشان قرارگرفته و برآمدگی سینه زنها کاملا مشخص است درحالیکه در آن زمان زنان حیا و حجب داشتند اینقدر بی حیا نبوده اند پوشیه یا روبنده را خانمها در جلوی مرد نامحرم برروی صورت خود میکشاندند اما در این سریال فقط برای زیبایی بالای سرانداخته اند و در همه جا صورتشان که غرق آرایش و بزک دوزک است را نامحر م کاملا واضح میبیند....چادر زنان هم مشکی بوده در حالیکه چادر در این سریال رنگی است ودورش حاشیه دوزی شده است /// دست بردن در تاریخ اینهم به این فراوانی نوبر است ساخت سریال تاریخی که کار هرکسی نیست کاش کارگردان این سریال سریال تاریخی امیرکبیر را میدیدند و یاد میگرفتند که چطورفیلم تاریخی بسازند به نظر من که خیلی سریال مزخرف و مسخره ای است ////درضمن بزارید مدتی از پخش سریال بگذره بعد عکس واقعی و بی حجاب و بی بندو بار بازیگران را پخش کنید همه بازیگران اول یاد میگیرند ریاکار ودورو باشند بعد میایند تلویزیون همشون بی حجاب و عکسهای آنچنانی دارند واین باعث میشود که بیننده ذات واقعی بازیگران را بشناسد و میلی برای برای دیدن سریال نداشته باشد ایراد زیاد است اما اگر این کارگردان خواست سریال تاریخی بسازد اول مطالعه کند بعد سریال بسازد حال از این سریال مسخره به هم میخورد واقعا متاسفم متاسف
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الی نصیری
۲ سال پیش
دوست دارم این سریال رو ببینم چون «اشک سرما» عزیز الله حمیدنژاد رو دوست داشتم و یک سریال تاریخی است.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ