پوستر فیلم مردان سیاه پوش: بین المللی
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۶.۴
۵ رای
۱۰ / ۴.۲
۵ رای

مردان سیاه پوش: بین المللی | Men in Black: International (2019)

اکشن - کمدی - علمی تخیلی

به فیلم رای بده:

کارگردان: اف.گری گری

خلاصه فیلم:

مردان سیاه پوش، همیشه از مردم در مقابل اشرار محافظت کرده اند؛ این بار آنها با تهدید جدیدی رو به رو هستند: یک خائن در بین خودشان.

عکس‌های فیلم مردان سیاه پوش: بین المللی

نقدهای کوتاه فیلم مردان سیاه پوش: بین المللی

پیتر بردشاو
برای یک بار دیگر شاهد یک فیلم بسیار بی¬هدف و خسته کننده از فرنچایز «مردان سیاه پوش» هستیم که بهتر است نام آن را «خسته کننده¬ی سیاه پوش» بگذاریم. اما تفاوت این جاست که این بار «کریس همسورث» و «لیام نیسون» را در آن لباس¬های غیرجذاب مشکی می¬بینیم که یادآور آثار احمقانه¬ی «توسو» است و انگار قسم خورده¬اند تا بدترین فیلم¬ها را برای ایفای نقش انتخاب کنند. آنها چه با عینک دودی چه بدون آن مدت هاست که دیگر از چشم علاقه¬مندان سینما افتاده¬اند. نیسون و همسورث جای «اسمیت» و «جونز» را گرفته¬اند و «تسا تامپسون» نیز برای پایان دادن به شایعات ضدزن بودن این فرنچایز به ترکیب بازیگران «بین المللی» اضافه شده است. اتفاقی که همزمان برای فرنچایز «مردان ایکس» در فیلم «ققنوس سیاه» رخ داده است.
پت براون
فیلم کاریزمای موجود در کاراکترهای اصلی را حیف و میل می‌کند و یکی از دلایل آن، رژه‌ی بی اندازه‌ی شخصیت‌های کامپیوتری در فیلم است. سرعت فیلم نیز یکی دیگر از دلایل از بین رفتن سرمایه‌گذاری داستان روی کاراکترهای اصلی است. در برداشت های ابتدایی بنظر می‌رسد فیلم بسیار کند پیش می رود اما سپس، تبدیل به یک فیلم بهم ریخته ی پرسرعت می‌شود و به سختی به مخاطبان کاراکترهایش اجازه نفس کشیدن می‌دهد.

نقدهای بلند فیلم مردان سیاه پوش: بین المللی

پت براون

فیلم کاریزمای موجود در کاراکترهای اصلی را حیف و میل می کند و یکی از دلایل آن ، رژه ی بی اندازه ی شخصیت های کامپیوتری در فیلم است. سرعت فیلم نیز یکی دیگر از دلایل از بین رفتن سرمایه گذاری داستان روی کاراکترهای اصلی است. در برداشت های ابتدایی بنظر می رسد فیلم بسیار کند پیش می رود اما پس به یکباره تبدیل ...

ویدیوهای فیلم مردان سیاه پوش: بین المللی

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «مردان سیاه پوش: بین المللی Men in Black: International»

خبرهای مرتبط با فیلم مردان سیاه پوش: بین المللی

بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ از نظر منتقدان ورایتی

پیتر دبروژ و اوون گلیبرمن، دو منتقد «ورایتی» بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را انتخاب کردند. از «دامبو» تیم برتون تا سری جدید «مردان سیاهپوش»

نظرهای منتشر شده فیلم مردان سیاه پوش: بین المللی

1 نظر

الی نصیری
۶ ماه پیش
چون جزو بدترین فیلم‌های سال 2019 بود و نقدها منفی بدی ازش دیده بودم، انتظار داشتم افتضاح باشه ولی واقعا افتضاح نبود. معمولی بود. اون کارکتر سرباز بامزه بود واقعا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ