پوستر فیلم آنابل به خانه می آید
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۷۸
۹ رای
۱۰ / ۶
۶ رای

آنابل به خانه می آید | Annabelle Comes Home (2019)

ترسناک - اسرار آمیز - مهیج

به فیلم رای بده:

کارگردان: گری دابرمن
تهیه کننده: جیمز وان

خلاصه فیلم:

اِد و لورین وارن برای دور نگه داشتن آنابل از معرض عموم آن را در جعبه ای در زیرزمین خانه خود حبس کرده اند اما وقتی آن عروسک، ارواح شیطانی اتاق را بیدار می کند شرایط برای دختر 10 ساله خانواده وارن به نحو بدی پیش می رود.

بازیگران فیلم آنابل به خانه می آید

عکس‌های فیلم آنابل به خانه می آید

نقدهای کوتاه فیلم آنابل به خانه می آید

دارن فرنیچ
«آنابل به خانه می‌آید» فقط یک ذره ترسناک است، و بیش از حد خود را وقف آن فرنچایز بزرگ‌اش که مثل یک کارخانه ضرب سکه عمل می‌کند کرده. ولی بهترین لحظات در این فیلم ترسناک محلی و کم اهمیت کیفیت چندانی هم ندارند، مثل این که کلا چرخه تولید این فیلم یک آخر هفته و دورهمی برای تمام افراد دخیل در پروژه بوده است.
جیمز براردینلی
اگرچه از یک فیلم ترسناک انتظار می¬رود که سرشار از ترس باشد، ولی آن‌ معمولا باید در خدمت داستان باشد. ترس فقط وقتی بیشتر از یک حواس‌پرتی مختصر کار می‌کند که روایت منسجم باشد و کاراکترها گیرا، که هیچ کدام در «آنابل به خانه می‌آید» وجود ندارد. سخت است که بگوییم «آنابل به خانه می‌آید» یک سطح نازل جدید برای فیلم‌های مربوط به «احضار» ایجاد می‌کند یا نه ولی به شکل بسیار واضحی تجاری است.

نقدهای بلند فیلم آنابل به خانه می آید

تیم گریرسون

بحث درباره فضای مه‌آلود و هراس‌انگیز آنابل به خانه می‌آید آسان نیست. متن حزن‌انگیز و رازآلود آن بسیار با نخستین فیلم‌های «احضار» هم‌سو است. محدودیت‌های آزاردهنده فرنچایز ناشی از خود آنابل هستند. «آنابل به خانه می‌آید» حاوی توالی‌های هراس‌انگیز تأثیرگذاری است، به ویژه با افزایش تنش با نزدیک شدن به انتهای ...

خبرهای مرتبط با فیلم آنابل به خانه می آید

بهترین فیلم های ترسناک تاریخ سینما درباره روح، جن و تسخیر

معرفی برترین فیلم های ترسناک جنی و روحی جهان برای مخاطبان ایرانی/ ترسناک ترین فیلم های شیطانی دنیا از عروسک تسخیرشده آنابل تا کلبه وحشت، جن گیر و احضار روح

بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ از نظر منتقدان ورایتی

پیتر دبروژ و اوون گلیبرمن، دو منتقد «ورایتی» بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را انتخاب کردند. از «دامبو» تیم برتون تا سری جدید «مردان سیاهپوش»

نظرهای منتشر شده فیلم آنابل به خانه می آید

1 نظر

مهتاب مهتاب
یک سال پیش
سری قبلی بهتر بود، این یکی چیز جدیدی نداشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ