پوستر فیلم دیروز
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۵
۲ رای
۱۰ / ۶.۶۷
۶ رای

دیروز | Yesterday (2019)

کمدی - فانتزی - موزیکال

به فیلم رای بده:

کارگردان: دنی بویل

خلاصه فیلم:

یک موزیسین متوجه می شود که تنها کسی است که «بیتلز» را می شناسد.

نقدهای کوتاه فیلم دیروز

اوون گلیبرمن
در «دیروز»، بیتلز تبدیل به محصول نهایی می‌شود به این ترتیب که در هر صحنه، به طور واضح اعلام می-شود که، «این آهنگ‌ها شگفت‌انگیزند!» و حقیقت این است که این را بیشتر به ما می‌گویند، به جای آن که به ما نشان بدهند (مثلا با سکانس‌های موزیکال که حسابی حال آن‌ها را جا آورد)، که «دیروز» را، به خاطر تمام آهنگ‌های تمام نشدنی که در خود جای داده، یک تجربه بی‌فکر، از پیش تعیین شده و خشک و تند و تیز می‌کند.

نقدهای بلند فیلم دیروز

کاوه قادری

فیلم قادر است آنچه به روایت و نمایش درمی‌آورد را به مخاطب بباوراند؛ پیرو همان سخن مارکز مبنی بر اینکه هنرمند می‌تواند هر مهملی را به هم ببافد، به شرط آنکه بتواند آن را به مخاطب بقبولاند؛ و در راستای همان نصیحت همینگوی مبنی بر اینکه هر موضوع، سوژه و داستانی قابل روایت است، مشروط به آنکه داستان، واقعی ...

ویدیوهای فیلم دیروز

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «دیروز»

خبرهای مرتبط با فیلم دیروز

بهترین فیلم های عاشقانه سال ۲۰۱۹ کدامند؟

معرفی ده فیلم برتر و محبوب خارجی در ژانر عاشقانه و رمانتیک که سال ۲۰۱۹ در آمریکا و سینمای جهان اکران شدند و امتیاز بالایی از کاربران سایت IMDb دریافت کردند.

بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ از نظر منتقدان ورایتی

پیتر دبروژ و اوون گلیبرمن، دو منتقد «ورایتی» بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را انتخاب کردند. از «دامبو» تیم برتون تا سری جدید «مردان سیاهپوش»

بهترین فیلم های ژانر کمدی سال 2019

بهترین و محبوب ترین فیلم های خارجی ژانر کمدی سال 2019 کدام اند؟ معرفی فیلم های کمدی با چاشنی ابرقهرمانی، بیوگرافی، موزیکال، درام، عاشقانه و حتی ترسناک

نظرهای منتشر شده فیلم دیروز

0 نظر