پوستر فیلم فسیل

فیلم‌ سینمایی |کمدی

فسیل (۱۳۹۹)

fossil

۷ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۳ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

کارگردان: کریم امینی

نویسنده: حمزه صالحی

معرفی فیلم فسیل

«فسیل» فیلمی کمدی به کارگردانی کریم امینی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان است که فیلمنامه اولیه آن توسط کریم امینی، علی باطنی و آرمین طهماسبی نوشته شده و نگارش نهایی آن را حمزه صالحی انجام داده است.

 

کریم امینی، کارگردان فیلم فسیل

کریم امینی با نام کامل کریم محمدامینی متولد ۳ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر، نویسنده و کارگردان ایرانی است.

او نوه‌ی خسرو محمدامینی از بازیگران شناخته شده تئاتر است. کریمی از سال ۱۳۹۲ با فیلم سینمایی «خواب زده‌ها» بازیگری را تجربه کرد و حضورش در سریال «پرده نشین» باعث شهرتش شد.

کریم امینی در فیلم های سینمایی «پاسیو»، «اگزما»، «ایتالیا ایتالیا»، «آب نبات چوبی»، «نیمه شب اتفاق افتاد»، «پیاده»، «قدغن» و سریال های «روزگار»، «دیگری»، «عقیق»، «تعبیر وارونه یک رویا»، «باغ بی روزنه» و «سارق روح» نیز نقش آفرینی کرده است.

او کارگردانی را با فیلم سینمایی «دشمن زن» در سال ۱۳۹۶ آغاز کرد و «گربه سیاه» از دیگر ساخته های او است.
 

زمان اکران فیلم فسیل و تاریخ پخش

فیلم سینمایی «فسیل»، یکی از فیلم‌های انتخاب شده برای اکران نوروزی سال ۱۴۰۲ است و این فیلم قرار است از روز ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱ به‌صورت همزمان در سینما‌های سراسر کشور اکران شود.

 

دانلود قانونی فیلم سینمایی فسیل

بعد از اکران سینمایی فیلم «فسیل»، این فیلم در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود، بلافاصله پس از پخش فیلم سینمایی «فسیل» شما می‌توانید از طریق سلام سینما به‌راحتی و به‌صورت قانونی و باکیفیت بسیار بالا و البته با مصرف اینترنت نیم‌بها این فیلم سینمایی را دانلود نمایید و از تماشای آن لذت ببرید.

 

حواشی فیلم سینمایی فسیل

- سید ابراهیم عامریان تهیه‌کننده فیلم «فسیل» پیش از این، تهیه‌کنندگی دو فیلم «انفرادی» و «دینامیت»، که رتبه اول و دوم پر فروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران هستند را بر عهده داشته است.

بستن
اسکار-2023اسکار-2023

نظرهای منتشر شده فیلم فسیل