پوستر فیلم عروس خیابان فرشته

فیلم‌ سینمایی

عروس خیابان فرشته (۱۳۹۹)

۱۰ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۲ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

خانواده مهاجر درخانه‌ای قدیمی در دل خیابان فرشته که متعلق به دایی خانواده است زندگی می‌کنند. هر یک از اعضای خانواده از فضای این خانه به نحوی ارتزاق می‌کنند. با بازگشت دایی خانواده پس از سال‌ها به همراه عروسش از خارج از کشور به نیت فروش خانه قدیمی خانواده مهاجر را وارد چالش و دردسرهای بزرگی می‌کند و این خانواده تلاش می‌کنند، به هر نحوی این خانه را حفظ کنند تا این که ...

کارگردان: مهدی خسروی

نویسنده: الهه زارع نژاد

معرفی فیلم عروس خیابان فرشته

فیلم سینمایی «عروس خیابان فرشته» به کارگردانی مهدی خسروی و نویسندگی الهه زارع نژاد محصول سال ۱۳۹۹ است.

 

مهدی خسروی، کارگردان فیلم عروس خیابان فرشته

مهدی خسروی کارگردان، فیلمنامه نویس و تدوینگر ایرانی است. او کارگردانی فیلم های کوتاه «هبوط»، «حقیقت پنهان» و «حریم آب» را برعهده داشته است.

فیلم سینمایی «هفت معکوس» نخستین فیلم بلند خسروی به شمار می آید.

 

عوامل فیلم سینمایی عروس خیابان فرشته

عوامل فیلم عبارتند از: فیلمنامه نویس: الهه زارع نژاد براساس طرحی از مجتبی متولی، تهیه‌کننده: محمدرضا شریفی‌نیا، مدیر فیلمبرداری: فرشاد خالقی، موسیقی: بهنام ابطحی، صدابردار: اردلان کیان ارثی، صداگذار: مهرداد جلوخانی، چهره‌پرداز: شهرام خلج، طراح صحنه: آبتین برقی، طراح لباس: مرضیه حکیمی، جلوه‌های ویژه بصری: روزبه کلباسی، تدوین: روزبه کلباسی، مدیرتولید: مجتبی متولی، دستیارتهیه: حنیف سروری، سرمایه‌گذار: علیرضا آشوری، عکس: احمدرضا شجاعی، مدیرتدارکات: نادر محمدی

 

زمان اکران فیلم عروس خیابان فرشته و تاریخ پخش

فیلم سینمایی «عروس خیابان فرشته»، یکی از فیلم‌های انتخاب شده برای اکران نوروزی سال ۱۴۰۲ است و این فیلم قرار است از روز ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱ به‌صورت همزمان در سینما‌های سراسر کشور اکران شود.

 

دانلود قانونی فیلم سینمایی عروس خیابان فرشته

بعد از اکران سینمایی فیلم «عروس خیابان فرشته»، این فیلم در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود، بلافاصله پس از پخش فیلم سینمایی «عروس خیابان فرشته» شما می‌توانید از طریق سلام سینما به‌راحتی و به‌صورت قانونی و باکیفیت بسیار بالا و البته با مصرف اینترنت نیم‌بها این فیلم سینمایی را دانلود نمایید و از تماشای آن لذت ببرید.

 

حواشی فیلم عروس خیابان فرشته

- «عروس خیابان فرشته» قرار بود در سی و نهمین دوره از جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد اما در نهایت در میان فیلم‌های حاضر در جشنواره فجر سی و نهم نبود.

بستن
اسکار-2023اسکار-2023

نظرهای منتشر شده فیلم عروس خیابان فرشته