پوستر سریال شبکه مخفی زنان

سریال خانگی |کمدی ، درام ، تاریخی

شبکه مخفی زنان (۱۳۹۹)

Women's Secret Network

۵.۶ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۴۴ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

وزارت فرهنگ و هنر در سال 1310 تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن‌ها را حذف کند.

معرفی فیلم شبکه مخفی زنان

سریال «شبکه مخفی زنان» به نویسندگی محمد رحمانیان و محسن قرائی و کارگردانی افشین هاشمی در ژانری کمدی، درام و تاریخی و محصول سال ۱۴۰۱ است. 
تا پیش‌ازاین افشین هاشمی تجربه ساخت سریال و یا فیلم را در شبکه نمایش خانگی نداشته است و این مجموعه اولین تجربه سریال‌سازی او در شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود.
فیلم‌برداری مجموعه نمایش خانگی «شبکه مخفی زنان» در تهران انجام شده و لوکیشن بخش پایانی آن در شمال کشور بوده و همچون آثار قبلی افشین هاشمی در مورد دغدغه‌های اجتماعی با رویکردی انتقادی است.

برای مطالعه حواشی و اخبار مربوط به مجموعه «شبکه مخفی زنان» با سلام سینما همراه باشید.

 

داستان سریال شبکه مخفی زنان

وزارت فرهنگ و هنر در سال ۱۳۱۰ تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن‌ها را حذف کند. میرزا محمود زنبورکچی (با بازی سیامک انصاری) کارمند عالی‌رتبه‌ اداره‌ سجل احوال، دعوت می‌شود تا در کنار دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرد.
داستان سریال شبکه مخفی زنان  در سال ۱۳۱۰ هجری شمسی به وقوع می‌پیوندد زمانی که از مردم دعوت می‌شود تا برای اعضای خانواده‌شان سجل یا همان شناسنامه بگیرند.

 

افشین هاشمی کارگردان سریال شبکه مخفی زنان

سید افشین هاشمی مرغزار متولد ۱۳۵۴ در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته مهندس شیمی از دانشگاه صنعت نفت آبادان در سال ۱۳۷۷ و همچنین کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده سینما تئاتر از دانشگاه هنر تهران در سال ۱۳۸۶ است. او فعالیت حرفه‌ای خویش را در سال ۱۳۷۲ با تئاتر آغاز کرد و در سال ۱۳۷۹ در سریال «داستان یک شهر» به کارگردانی اصغر فرهادی اولین تجربه تلویزیونی خویش را به دست آورد، شروع فعالیت سینمایی او در سال ۱۳۸۳ با بازی در فیلم «خیلی دور، خیلی نزدیک» ساخته رضا میرکریمی آغاز شد. او نوازنده کمانچه است و اجراهای متعددی در این زمینه در سالن‌های گوناگون داشته است.

 

زمان و تاریخ پخش مجموعه شبکه مخفی زنان

سریال «شبکه مخفی زنان» از ۷ مردادماه ۱۴۰۱ منتشر و توزیع شده و به‌صورت هفتگی از طریق شبکه نمایش خانگی پخش می‌شد.

 

حاشیه‌های سریال شبکه مخفی زنان

- باران کوثری در نقش پروین اعتصامی:

باران کوثری در سریال شبکه مخفی زنان نقش پروین اعتصامی را برعهده دارد و شباهت جالب او در این سریال به این شاعر بزرگ ایرانی موردتوجه قرار گرفته است. 
 

بستن
فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

عکس‌های سریال شبکه مخفی زنان

باران کوثری در نقش پروین اعتصامی در سریال «شبکه مخفی زنان»
مهدی هاشمی در سریال «شبکه مخفی زنان»
سیامک انصاری در سریال «شبکه مخفی زنان»
رضا بهبودی در سریال «شبکه مخفی زنان»
شبنم مقدمی و روژانو ارجمند در سریال «شبکه مخفی زنان»

نقدهای سریال شبکه مخفی زنان

"شبکه مخفی زنان" سریالی با ایده خوب ولی ضعف های ف ...


"شبکه مخفی زنان" سریالی با ایده خوب ولی ضعف های فراوان! منتقد: لقمان مداین Loghman Madayen * همانطور که خود سریال هم در معرفی اش توضیح می دهد قصه دغدغه مندی است، آمده حرف بزند و برخی دردها را با زبان طنز و در لفافه بیان کند، تصویرش دیروز است و نمودش امروز، ایده کلی ارزشمند است، چه آنجا که فرد پشت میز را زن باره، ترسو و منفعت طلب که با رانت بزرگان بالا آمده نشان می دهد، چه آنجا که فردی نالایق شعر و ترانه را ممیزی می کنند،  یا وقتی که حاکمیت طاغوت! جمعیت زنان نواندیش را خطر می داند، یا آنجا که درب تئاتری را تخته می کنند و متن نمایشنامه را منوط به تایید یک مامور نظمیه بی سواد می دارند، از اینکه یک زن نمی تواند اسم مد نظر خودش را انتخاب کند و از نگاه جنسی در امان بماند یا وقتی که پزشک، مدیر و هنرمند همه می ترسند کلامی به زبان آرند که به مذاق نظمیه حکومتی خوش نیاید و حسابشان به کرام الکاتبین افتد، یا آنجا که از وجود نفوذی ها و پرستوها و شنودهای زنده هیچکس در امان نیست و متجددان اوج روشنفکری را وقف هنر برای دربار می دانند نه علم و آگاهی. تمام اینها را بیان کردم که بگویم ایده های خوب و تلاش عوامل را برای سخن گفتن دیده ام اما نقد هایم را بیان می کنم تا اگر هنوز فرصت هست و ضبط به اتمام نرسیده برای اصلاح و بهبودش تلاش کنند.  * تیتراژ سریال دارای نوآوری است، کنار معرفی هر بازیگر سیاه قلمی بعضا با ته مایه طنز نگاشته شده که خوب است و اطلاعات مختصری از کاراکتر می دهد. یک جایی می نویسد «بعدا می‌فهمین کی هستن»، یا در معرفی مسئول فنی صدا نوشته «افرادی که نمی‌فهمیم چه می‌کنند اما جادو می‌کنند»، که به همراه نقاشی های کاریکاتوری در پس زمینه به خوبی جلوه کرده است. * شروع هر قسمت فاقد ...
"شبکه مخفی زنان" سریالی با ایده خوب ولی ضعف های فراوان! منتقد: لقمان مداین Loghman Madayen * همانطور که خود سریال هم در معرفی اش توضیح می دهد قصه دغدغه مندی است، آمده حرف بزند و برخی دردها را با زبان طنز و در لفافه بیان کند، تصویرش دیروز است و نمودش امروز، ایده کلی ارزشمند است، چه آنجا که فرد پشت میز را زن باره، ترسو و منفعت طلب که با رانت بزرگان بالا آمده نشان می دهد، چه آنجا که فردی نالایق شعر ...

نظرهای منتشر شده سریال شبکه مخفی زنان

یک سال پیش

August 26, 2022

حیف پول که خرج چنین سریال هایی بشه
۵
۳
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

August 26, 2022

هم از نظر هنری ضعیف هست و هم تاریخ رو اشتباه روایت می کنه، عدم وجود نویسنده و کارگردان قوی همین میشه
۳
۲
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

August 26, 2022

بدترین سریال نمایش خانگی
۳
۲
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

August 1, 2022

برا منتقد ها ( و مردم به اصلاح هنری که البته هیچ هنری هم ندارند ) ساختن نه مردم ! حوصله سر بر و پر ادعای توخالی
۶
۲
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

July 31, 2022

ضعیف هست
۲
۲
پاسخ
گزارش تخلف

یک سال پیش

July 31, 2022

اصلا خوب نیست
۵
۲
پاسخ
گزارش تخلف