پوستر فیلم راکت من
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۹
۳ رای
۱۰ / ۶.۸۶
۷ رای

راکت من | Rocketman (2019)

بیوگرافی - درام - فانتزی

به فیلم رای بده:

کارگردان: دکستر فلچر
نویسنده: لی هال

خلاصه فیلم:

فیلمی فانتزی و موزیکال درباره ستاره موسیقی «التون جان» و سال های زندگی او است.

عکس‌های فیلم راکت من

نقدهای کوتاه فیلم راکت من

کارولین سای
مهمترین نکته‌ای که باید درباره‌ی فیلم «راکت من» ساخته‌ی «دکستر فلچر» بدانید این است فیلمسازی که کمتر از یکسال پیش کمک کرد تولید فیلم «حماسه کولی» به پایان برسد، فیلم بیوگرافی متفاوتی درباره‌ی یک خواننده‌ی دیگر ساخته است. و خیلی زود متوجه می‌شوید این ادای احترام به یک خواننده، یک چیز کاملا متفاوت است، آن هم وقتی قهرمان داستان یعنی التون جان(با نقش آفرینی تارون اجرتون) با لباسی نارنجی با بال‌های بزرگ و کلاهی شبیه شاخ‌های شیطان به جلسه‌ی یک گروه ترک اعتیاد می‌پیوندد. جان شاید آن زمان شبیه یک ققنوس به نظر بیاید، اما او هنوز از خاکسترها برنخاسته است. بیشتر بخش‌های فیلم، دارای مرزی بین فضایی سوررئال و فضایی آشناست، اما همیشه روایتش را خاص و موثر شروع می‌کند.
دیوید ادلستاین
در اغلب لحظات، به نظر می‌آید فیلمنامه‌ی «لی هال» فیلم را به سمت فرمول‌های فیلمسازی تجاری می‌برد. البته او کار فوق‌العاده‌ای در نمایش جان به عنوان یک شخصیت واقعی انجام می‌دهد که باعث می‌شود نمایش «فردی مرکوری» در «حماسه کولی» خیلی شرم‌آور به نظر بیاید، اما فلش‌بک به ملاقات معتادان جذابیت زیادی ندارد. اغلب فراموش می‌کنید جان مسن آنجاست تا اینکه ناگهان دوباره در صحنه ظاهر می‌شود. این فیلم مثل یک نمایش موزیکال، از تعداد زیاد ترانه‌هایی که در نیمه‌ی اول فیلم وجود دارند رنج می‌برد و اجرای خلاقانه‌ی تیتراژ پایانی کمی خجالت‌آور به نظر می‌رسد. زمانی که فیلم به نقطه اوج احساسی خودش می‌رسد، اجرتون ۲۹ ساله نسخه‌ای از ترانه‌ی «من هنوز ایستاده ام» را اجرا می‌کند که پایان پیروزمندانه‌ای برای ماجراجویی جان به سمت هوشیاری و آرامش شخصی است. نقش آفرینی اجرتون آن‌قدر جذاب و عالی است که آرزو می‌کنید ای کاش داستان همچنان ادامه داشت.

نقدهای بلند فیلم راکت من

تیم گریرسون

«راکت من» داستانی اصیل درباره ی یک ستاره ی راک است که با پر و بال دادن به قدرت او انگار عضو جدیدی از «انتقام جویان» را شاهد هستیم. راکت من، بیشتر بنظر داستانی درباره ی ترک اعتیاد است و اینکه چگونه جان می تواند بعدا در زندگی ، هوشیاری اش را بازیابد.

ویدیوهای فیلم راکت من

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «راکت من Rocketman»

خبرهای مرتبط با فیلم راکت من

اسامی برندگان جوایز اسکار 2020

اسامی برندگان نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) اعلام شد. «انگل» از کره جنوبی اسکار بهترین فیلم و بهترین فیلم بین المللی را دریافت کرد.

اسامی نامزدهای جوایز اسکار 2020

نامزدهای نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) معرفی شد./ «جوکر» با 11 نامزدی، صدرنشین نامزدهای اسکار

اسامی برندگان جوایز گلدن گلوب 2020+ گزارش تصویری

هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) برگزار شد و فیلم «1917» بهترین فیلم معرفی شد. باقی برندگان از واکین فینیکس برای «جوکر» تا کوئنتین تارانتینو را بشناسید.

اسامی کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2020

اسامی کامل نامزدهای هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) اعلام شد./ فیلم «داستان ازدواج» با ۶ نامزدی در صدر بخش سینمایی

نظرهای منتشر شده فیلم راکت من

0 نظر