پوستر فیلم آرامش
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۶.۵
۲ رای
۱۰ / ۳
۱ رای

آرامش | Serenity (2018)

درام - مهیج

به فیلم رای بده:

کارگردان: استیون نایت

خلاصه فیلم:

گذشته‌ی مرموز یک ناخدای کشتی دوباره به سوی او بر می گردد وقتی که همسر سابقش از او درخواست کمک می کند.

عکس‌های فیلم آرامش

نقدهای کوتاه فیلم آرامش

میکل فیلیپس
جوی که در «آرامش» وجود دارد حس ناراحتی و ناآرامی را به مخاطبان خود منتقل می ‌کند. کارگردان توانسته تا از شخصیت «بیکر دیل» یک ضدقهرمان خسته بسازد. اگر فیلمها تنها شروع داشتند و پایانی برای آنها وجود نداشت، «آرامش» می توانست یک اثر موفق نام بگیرد. در ابتدا مطمئن نبودم سطح پایین بودن فیلم عمدی است یا «مک کانهی» در رویکردش نسبت به این نقش دچار اشتباه شده و نقش آفرینی ‌اش شبیه «نیکولاس کیج» شده است. «هتوی» در نمایش جذابیت «کارن» عالی عمل می کند. او داستان غم انگیزی درباره ی عشق در جوانی، دوران سخت و تصمیمات بد را نمایش می دهد. او و مک کانهی از تمام لحظات حضورشان در فیلم نهایت بهره را می برند، و هر نگاه نافذ و اعتراف موثری را با اغراقی جالب به نمایش می گذارند.
تاد مک کارتی
فیلم تلاش بسیاری می‌کند تا آگاهانه مخاطب را فریب دهد اما در بوجود آوردن حداقل حس رضایت ناتوان است. نقش‌آفرینی مک کاناهی بسیار نچسب و نامنظم است. این فیلم آن قدری جذاب و وسوسه انگیزه نیست که مخاطب تا پایان وادار به تماشای فیلم کند. گره اصلی داستان بسیار پیش پا افتاده است و این باعث می‌شود که تعهد بازیگران به نقش‌شان بیشتر از آنکه جدی باشد، احمقانه است.

نقدهای بلند فیلم آرامش

تاد مک کارتی

فیلم سعی دارد تا با بازی کردن با مسائل حاشیه ای اثر خسته کننده سبک روایت خود را کاهش دهد اما دقیقا برعکس آن اتفاق می افتد. بازیگران معمولا می توانند حسابی با این گونه نقش ها خوش بگذرانند اما نایت تمام تلاش خود را می کند که بازیگران را دست و پا بسته نگه دارد و به نقطه ی اوج داستانش شکلی عرفانی بدهد.

خبرهای مرتبط با فیلم آرامش

بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ از نظر منتقدان ورایتی

پیتر دبروژ و اوون گلیبرمن، دو منتقد «ورایتی» بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را انتخاب کردند. از «دامبو» تیم برتون تا سری جدید «مردان سیاهپوش»

نظرهای منتشر شده فیلم آرامش

0 نظر