یادداشت اشکان خطیبی برای همسرش، آناهیتا درگاهی

اشکان خطیبی با انتشار پستی در اینستاگرام خطاب به همسرش، آناهیتا درگاهی نوشت : آرزوم اینه که یه روزی باهات جلوی دوربین هم بازی شم.

یادداشت اشکان خطیبی برای همسرش، آناهیتا درگاهی

به گزارش سلام سینما اشکان خطیبی بازیگر، خواننده و کارگردان که مدتی طولانی از بازیگری کناره‌گیری کرده بود، با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود، بازی همسرش، آناهیتا درگاهی را در سریال نمایش خانگی «می خواهم زنده بمانم» تحسین کرد و نوشت:

" فکر می کردم این یادداشت رو وقتی برات می نویسم که جایزه ت رو از دست هیات داوران گرفتی ولی ...

این روزها وقتی بازی و درخشش ت در «می خواهم زنده بمانم» رو تماشا می کنم ، همه ی اون شب ها و‌ روزهایی به یادم می آد که پله به پله و تمرین به تمرین و نقش به نقش با شهامت سعی می کردی تجربه کنی ، جلو بری و توقع حمایت و سفارش از کسی نداشته باشی.
من که سال هاست از سینما رفتم ولی حتی در تیاتر هم اجازه ندادی ازت حمایت کنم.شاید بشه گفت تو با بازی در «ده سال تنهایی» و «نفرین قحطی زدگان» به من کمک کردی و ازم حمایت کردی.

خواستم بگم هویت مستقلی که در این حرفه برای خودت ساختی ، فقط و فقط مدیون تلاش و پشتکار خودته و به هیچ کس ،هیچی بدهکار نیستی.
حالا آرزوم اینه که یه روزی باهات جلوی دوربین هم بازی شم."

آناهیتا درگاهی - اشکان خطیبی

پرویز پرستویی در واکنش به یادداشت اشکان خطیبی نوشت :

"سلام اشکان خان عزیز چه خوب در وصف همسر گلت نوشتی الحق که بازی ایشون قابل توجه و هنرمندانه است من هم بعنوان یک تماشاچی بهترین هارو براشون آرزو میکنم برقرارو سرفراز و پیروز باشید"

اشکان خطیبی، مهرداد صديقيان و آناهیتا درگاهی در اکران خصوصی فیلم «اروند»

اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی

این روزها شاهد بازی آناهیتا درگاهی در نقش شیوا مستور در سریال عاشقانه «می خواهم زنده بمانم» به کارگردانی شهرام شاه حسینی هستیم. شیوا مستور، پزشکی که به دلایلی از کارش تعلیق شده و درگیر گذشته‌ای مبهم و پیچیده است.
از کارهای دیگر آناهیتا درگاهی می‌توان به بازی در فیلم‌های «چشم و گوش بسته»، «قانون مورفی» و «زرد» و همچنین سریال‌های «ممنوعه» و «خوب بد جلف : رادیواکتیو» اشاره کرد.

آناهیتا درگاهی در نمایی از سریال «می خواهم زنده بمانم»

آناهیتا درگاهی در سریال می خواهم زنده بمانم

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده