نخستین نگاه به فیلم نهنگ دارن آرونوفسکی با حضور برندن فریزر

اولین تصاویر فیلم «نهنگ» (The Whale) به کارگردانی دارن آرونوفسکی منتشر شد و در آن شاهد حضور برندن فریزر و اضافه‌وزن زیاد او برای این فیلم هستیم.

نخستین نگاه به فیلم نهنگ دارن آرونوفسکی با حضور برندن فریزر

ترجمه اختصاصی سلام سینما – برندن فریزر بار دیگر به پرده نقره‌ای بازگشته است. اولین تصاویر فیلم جدید دارن آرونوفسکی «نهنگ» (The Whale) منتشر شده است.

 

برندن فریزر در نقش مردی ظاهر شده که از چاقی مفرط رنج می‌برد و در تلاش است روابط خود را با دختر ۱۷ساله خود بهبود ببخشد.

 

فیلم «نهنگ» نخستین فیلم دارن آرونوفسکی در مقام کارگردان پس از فیلم پر هیاهوی «مادر» (Mother) است. نخستین تصاویر فیلم «نهنگ» پس از تأیید شدن حضور آن در جشنواره فیلم ونیز 2022 منتشر شده است.

دارن آرنوفسکی

از جمله دیگر بازیگرانی که در کنار برندن فریزر در این فیلم حضور دارند می‌توان به سیدی سینک، بازیگر سریال «چیزهای عجیب» (Stranger Things)، هانگ چاو، سامانتا مورتون و تای سیمپکینز اشاره کرد.

سیدی سینک در سریال چیزهای عجیبدارن آرونوفسکی بار دیگر با فیلم‌بردار همیشگی خود ماتیو لیباتیک که فیلم‌بردار فیلم «نگران نباش عزیزم» (Don't Worry Darling) به کارگردانی الیویا وایلد نیز هست، در فیلم «نهنگ» همکاری کرده است. ماتیو لیباتیک تصویربرداری تمام فیلم‌های دارن آرونوفسکی به جز «کشتی‌گیر» (The Wrestler) را انجام داده است.

 

برندن فریزر سال گذشته در مصاحبه‌ای درباره فیلم «نهنگ» گفت: "فیلم قرار است شبیه چیزی باشد که تاکنون تجربه نکرده‌اید. این تقریباً تمام چیزی است که می‌توانم در مورد آن صحبت کنم. طراحی لباس آن بی‌نظیر، عظیم، سنگین و دست‌وپاگیر بود. این پروژه با هر فیلمی که تا کنون کارکرده‌ام بسیار متفاوت است. نمی‌خواهم شکسته‌نفسی کنم اما مطمئن نیستم که چه واکنشی از مخاطبان قرار است دریافت کند."

برندن فریزربرندن فریزر در فیلم «حرکت ناگهانی ممنوع» (No Sudden Move) به کارگردانی استیون سودربرگ محصول 2021 در نقش مکمل حضور داشت، اما بااین‌وجود فیلم «نهنگ» بازگشت بزرگی برای او به دنیای سینما محسوب می‌شود.

 

برندن فریزر همچنین در فیلم وسترن «قاتلان ماه کامل» (Killers of the Flower Moon) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی حضور دارد. این فیلم سال 2023 به نمایش درمی‌آید.

 

هنوز تاریخ اکران فیلم درام «نهنگ» مشخص نشده است. این فیلم محصول کمپانی A24 و یکی از سه فیلم این کمپانی است که قرار است در هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز به نمایش دربیاید. دو فیلم دیگر «مروارید» (Pearl) و «دختر ابدی» (The Eternal Daughter) هستند.

 

منبع: Variety

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده