تشویق 6 دقیقه‌ای فیلم The Whale در جشنواره ونیز 2022

فیلم «نهنگ» (The Whale) دارن آرونوفسکی، 6 دقیقه توسط تماشاگران در هفتاد و نهمین جشنواره ونیز تشویق شد و برندن فریزر، بازیگر فیلم را به گریه انداخت.

تشویق 6 دقیقه‌ای فیلم The Whale در جشنواره ونیز 2022

ترجمه اختصاصی سلام سینما – بازگشت دوباره برندن فریزر به هالیوود با فیلم «نهنگ» (The Whale) به کارگردانی دارن آرونوفسکی با استقبال و اشک‌های زیادی مواجه شد.


 


برندن فریزر حین تشویق 6 دقیقه‌ای حضار، اشک شوق می‌ریخت. به‌احتمال زیاد او از نامزدهای اسکار امسال باشد.

نهنگ

بسیاری از بازیگران و ستاره‌های حاضر در سالن سالا گرانده در صحنه‌های احساسی پایان فیلم به گریه افتادند.

 

برندن فریزر در حین تشویق تماشاگران، چندین بار دارن آونوفسکی را در آغوش کشید. او حتی خواست سالن را ترک کند، اما صدای دست زدن مردم به‌قدری بلند بود که او از رفتن منصرف شد و به آن‌ها تعظیم کرد.

 

فیلم «نهنگ» درباره مردی است که با اضافه‌وزن زیاد دست‌وپنجه نرم می‌کند و سعی دارد با دختر ۱۷ساله خود، با بازی سیدی سینک، ارتباط برقرار کند.

نهنگ

فیلم «نهنگ» بر اساس نمایشنامه‌ای تحت همین عنوان به قلم ساموئل دی هانتر است. او بعدها این اثر خود را به فیلم‌نامه‌ای برای کار جدید دارن آرونوفسکی تبدیل کرد.

 

برندن فریزر برای بازی در نقش اصلی فیلم «نهنگ» مجبور به پوشیدن لباسی بود که او را بسیار چاق‌تر از آن چه که هست نشان دهد و برای این کار، 6 ساعت در روز روی صندلی گریم می‌نشست.

 

اون گلیبرمن، منتقد ورایتی بازی او را "ماهرانه، دقیق و فراموش‌نشدنی" خواند.

نهنگفیلم «نهنگ» یکی دیگر از آثار پرسروصدای دارن آرنوفسکی در فستیوال ونیز است. او رابطه بسیار خوبی با این جشنواره دارد.

 

اولین جشنواره ونیز دارن آرنوفسکی برای فیلم «سرچشمه» (The Fountain) بود که نتوانست موفق عمل کند، اما در سال 2008 برای فیلم «کشتی‌گیر» (The Wrestler) در سال 2008 برنده شیر طلایی شد. فیلم «قوی سیاه» (Black Swan) یکی از موفق‌ترین فیلم‌های این جشنواره در سال 2010 بود و برای میلا کونس جایزه هنرمند نوظهور را به ارمغان آورد. فیلم «مادر» (mother) نیز در جشنواره ونیز 2017 بسیار سروصدا کرد.

 

فیلم «نهنگ» توسط کمپانی A24 در تاریخ 9 دسامبر نمایش سراسری خود را آغاز خواهد کرد.

 

منبع: Variety

 

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

نظرهای منتشر شده