کنایه جیمی کیمل به حاشیه سیلی ویل اسمیت به کریس راک

شوخی جیمی کیمل با ‌جنجالی‌ترین اتفاق اسکار ۲۰۲۲ (مشت ویل اسمیت به کریس راک): اگه از جوکها عصبانی شدید و خواستید بیاید این بالا، بدونید که اصلا آسون نخواهد بود!

کنایه جیمی کیمل به حاشیه سیلی ویل اسمیت به کریس راک

به گزارش سلام سینما، نود و پنجمین دوره از اسکار (2023) ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار شد و برندگان خود را شناخت و فیلم سینمایی «همه چیز همه جا به یکباره» با کسب ۷ اسکار بیشترین تعداد جایزه را از آن خود کرد.


اسامی برندگان نود و پنجمین دوره از جوایز اسکار (2023)


در این دوره جیمی کیمل، مجری برنامه تلویزیونی معروف «Late Night»، برای بار سوم اجرای مراسم اسکار را برعهده گرفت.

او در میان حرف‌هایش به ماجرای جنجالی سیلی ویل اسمیت به کریس راک اشاره کرد و گفت:

«ما میخوایم بهتون خوش بگذره و در امنیت باشید و البته مهمتر این که ما می‌خوایم من احساس امنیت کنم!

برای همین مقرارات سفت و سختی اینجا وضع کردیم. اگه کسی بخواد موقع اجرا، هرجایی از نمایش اقدام به خشونت کنه، بهش اسکار بهترین بازیگر داده میشه و اجازه‌ی ۱۹ دقیقه سخنرانی طولانی رو داره.

ولی نه جدی! آکادمی یک تیم بحران اینجا داره و اگه هر اتفاق غیرقابل پیش‌بینی یا خشنی در مراسم افتاد، فقط همون کاری رو بکنید که سال پیش کردید: هیچ کاری! بشینید همونجا، اهمیت ندید و مطلقا هیچ کاری نکنید.

شایدم خواستید مهاجم رو بغل کنید! اگه هرکدومتون از جوکها عصبانی شدید و خواستید بیاید این بالا و باهاش دربیفتید، بدونید که اصلا آسون نخواهد بود و اول باید از سد چندتا از دوستای من رد بشید.

باید از یه قهرمان سنگین وزن بگذرید: آدونیس کرید (شخصیت مایکل بی جردن در سری فیلم‌های «کرید»)، مجبورید قبل رسیدن به من با میشل یئو مبارزه کنید، باید ماندلورین (شخصیت پاسکال در فیلمی به همین اسم) رو بزنید قبل اینکه به من برسید... . باید با مرد عنکبوتی درگیر  و با فیبلمن دست به گریبان شید. بعد هم باید با دست راستم، گیلرمو روبه رو شید اگه میخواید به بالای استیج برسید.

یه لحظه صب کنید... باید بگم که منظورم اون یکی گیلرمو بود نه دل تورو. آره این یکی. می‌دونم خیلی بامزه‌اس اما اشتباه نکنید ! چون هرچقدر هم برا من دست تکون بدید بازم این مرد شیرین و کوچک میزنتون و یه لیدیا تار ازتون درمیاره.»

اسکار-2023اسکار-2023

نظرهای منتشر شده